گروه: اخبار استان خبر: 142056 / تاریخ انتشار : 1398/10/17 ساعت : 08:29
دردومین شب از مراسم سوگواری سردار سلیمانی در دهدشت مطرح شد؛

سید الشهدای مدافع حرم، شهید حاج قاسم سلیمانی است + تصاویر

حجت الاسلام حق جو مدیر حوزه علمیه دهدشت گفت: سید الشهدای مدافع حرم، شهید حاج قاسم سلیمانی است و کسی که محبت سلیمانی را در قلب نداشته باشد زیان کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مراسم سوگواری سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی در مصلی امام خمینی دهدشت برگزار شد. در این مراسم که با حضور پر شور مردم و مسئولین کهگیلویه برگزار شد، حجت الاسلام حق جو مدیر حوزه علمیه دهدشت گفت:ابر قدرت غرب در حال افول است اما جمهوری اسلامی در حال رشد است و این نشانه های خداوندی است.

حجت الاسلام حق جو گفت: جمهوری اسلامی را خدا نازل کرده و آن را حفظ و به صاحب اصلی یعنی مهدی زهرا(س) تحویل خواهد داد.
 
وی افزود: این جمهوری اسلامی برای انسان های آخر الزمان یک مائده آسمانی است تا ببینیم چه کسانی توفیق استفاده از این مائده اللهی را داشته باشند.
 
مدیر حوزه علمیه دهدشت گفت: سید الشهدای مدافع حرم، شهید حاج قاسم سلیمانی است و کسی که محبت سلیمانی را در قلب نداشته باشد زیان کرده است. جهان را این موحبت اللهی تکان داده است. چون او ذوب در خدا شد خدا نیز او را عزیز قرار داد و آیندگان  در مورد آثار و برکات شهادت این سردار خواهند نوشت.
 
وی خطاب به کسانی که گفت و گوی دیپلماتیک را به جای انتقام مطرح می کنند گفت: انتقام با دیپلوماسی محقق نخواهد شد.
وی افزود: از صبح جمعه تا کنون روح از بدن ما خارج شده است و چشم های گریان  ما به اخبار مختلف دوخته شده است؟ این چشم ها منتظر انتقام گرفتن از خون این سردار بزرگ اسلام است. همه منتظر این خبراند که "ملت ایران دست خدا از آستین سپاه بیرون آمده و انتقام سردار دل ها را گرفته است".
 
حجت الاسلام حق جو گفت: وظیفه ما نیز این است که از شهادت و از عظمت و بزرگی این شهیدان درس بگیریم و خود را از دنیا طلبی و دوز و کلک پاک کنیم و به دنبال هدف شهداء باشیم که همان تشکیل تمدن نوین اسلامی است.
 
تصاویر تکمیلی در ادامه آمده است؛
 
 
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.