گروه: اخبار استان خبر: 141852 / تاریخ انتشار : 1398/10/12 ساعت : 08:59

توئیت جنجالی خبرنگار اصلاح طلب درباره اموال رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس+تصاویر

صبا آذرپیک خبرنگار اصلاح طلب در توئیتی جنجالی به صحبت های اخیر رئیس کمیسیون برنامه و بودجه درباره اموالش واکنش نشان داد و خبر از رونمایی اسنادی از فساد این نماینده مجلس داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبا آذرپیک خبرنگار اصلاح طلب روزنامه اعتماد در توئیتی جنجالی به صحبت های اخیر غلامرضا تاجگردون درباره اموالش واکنش نشان داد و خبر از رونمایی اسنادی از فساد این نماینده مجلس داد.

 

آذرپیک در توئیت خود نوشت: اسناد فساد تاجگردون را در یک سال گذشته جمع کردم و هر چند خیلی سخت بود اما به مستندات خوبی رسیدم.این حرف نماینده کاسب را یادتان باشد به دست پا افتادنش، کمتر از یک ماه دیگر که اسنادش منتشر کردم، دیدنی است.

پ.ن:چک کردن اسناد برای این که مطوئن شوم فیک نیست ، زمان بر است اما ارزش دارد.

تصویر این توئیت را مشاهده می کنید.

---
 
این خبرنگار در حالی با این توئیت به نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی حمله کرده است که پیش از این نیز در توئیتی دیگر به ماجرای یک انتصاب در استان فارس پرداخته بود که به ادعای وی با اصرار غلامرضا تاجگردون انجام شده است.

 

 
با توجه به انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی و حساسیت بسیار زیاد در این ایام، باید منتظر ماند و دید این خبرنگار آیا چیزی در اختیار دارد یا این که تنها برای ساختن جو روانی و فشار به نماینده گچساران اقدام به انتشار این توئیت ها کرده است.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.