گروه: اخبار استان خبر: 141845 / تاریخ انتشار : 1398/10/24 ساعت : 09:50

نواقص متعدد خیابان های اصلی دهدشت + تصاویر

برخی از خیابان های دهدشت از جمله کمر بندی دوم و چهار راه جانبازان استاندارد های لازم را نداشته و شکل هندسی بلوارها، استاندارد لازم را ندارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس راه های اصلی باید کیفیت خاص خود را داشته باشند تا آن ها را از اطراف خود متمایز کند. این تمایزات ممکن است با تمرکز پاره ای فعالیت ها در امتداد راه، کیفیتی فضایی که خصوصیات مشخص داشته باشد، جنس خاصی که مصالح مورد استفاده در کف خیابان ها و نمای ساختمان ها می تواند مورد نظر باشد، نوع چراغ ها و عوامل موثر در روشنایی شهر و درخت کاری و گل کاری های جالب می تواند تاثیر بسیاری  در دید بینندگان و مسافرین هر شهری داشته باشد.

یکی از خدمات مهم شهرداری ها ایجاد معابر و خیابان های استاندارد برای عبور و مرور است که نقش تاثیرگذاری علاوه بر زیبایی در سهولت عبور و مرور اعم از وسیله نقلیه و انسان ها دارد.

اما برخی از خیابان های دهدشت از جمله کمر بندی دوم و چهار راه جانبازان استاندارد های لازم را نداشته و شکل هندسی بلوارها نیز مزید بر علت شده است.

چراغهای راهنمای این تقاطع که در برخی از ایام ایرادهایی دارد مشکل دیگر این خیابان به حساب می آید که ضرورت تعمیر چراغ های راهنمایی و رانندگی از اولویت های شهرداری در زمینه فعالیت های ترافیکی محسوب می شود.

 

بلوار خروجی دهدشت به سمت سوق نیز نواقصی دارد که از جمله آن ها می توان به  نبود فضای سبز و روشنایی در این بلوار اشاره کرد.

به جز این موارد خروجی شهر دهدشت به سمت سوق به علت تجمع میوه فروشان سیار تا حدودی موجب کاهش دید رانندگان و در برخی از مواقع موجب راه بندان و کندی ترافیک می شوند.

 

تصاویر تکمیلی در ادامه آمده است؛

 

 
 
 

انتهای پیام/
 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.