گروه: اخبار استان خبر: 141838 / تاریخ انتشار : 1398/10/11 ساعت : 17:14
در بازدید فرماندار و اعضای شورای اداری لنده صورت گرفت:

بررسی مشکلات روستاهای صعب العبورلنده/رفع مشکلات روستاها با رفع معارضات ومشارکت مردم+تصاویر

فرماندار شهرستان لنده گفت: مشارکت مردم می تواند بخش اعظمی از مشکلات روستاها را حل نمایید که با توجه به درخواست مردم امیدواریم اداره راهداری بتواند هرچه سریعتر بحث بازگشایی جاده ارتباطی این روستاها را انجام دهد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، فرماندار، بخشدار مرکزی لنده، روسای ادارات آبفای روستایی، جهادکشاورزی، کمیته امداد، هلال احمر، راهداری شهرستان لنده با حضور در روستاهای بره مل، چلی و ولاروب ضمن بازدید از این روستاها از نزدیک با مردم این روستاها دیدار و به گفت وگو پرداختند.

 

در این بازدید یک روزه مسئولان با حضور در گلزار شهید آزریانی در روستای لاروب ضمن تجدید میثاق با این شهید گرانقدر با بازدیداز وضعیت جاده، چشمه و باغات پرداختند و در ادامه پای درد دل مردم این روستا نشستند.

 

حق پرست از ساکنین روستای لاروب ضمن تشریح مشکلات این روستا گفت: عمده ترین مشکل روستای ما بحث جاده ارتباطی این روستا است که حقیقتا سالیان زیادی است که وعده بازگشایی آن را مسئولان حوزه راه می دهنده ولی هنوز مشکل حل نشده است.

 

وی گفت: بحث تامین آب شرب و مصرفی ما یکی دیگر از نیازمندی های مهم است که انتظار داریم با بهسازی چشمه روستا این مهم صورت پذیرید.

 

سهرابی یکی دیگر از ساکنین این روستا با اشاره به حجم مشکلات روستاها گفت: انتظار داریم مسئولان با حضورشان مشکلات جاده ای، آّب و زمین های کشاورزی ما را رفع کنند تا بتوانیم در روستاها بیشتر ماندگار شویم.

 

در این بازدید سید خدادوست موسوی ضمن قدردانی از ساکنین روستاها به نقش روستاها در افزایش سطح تولیدات دامی و لبنی و به چرخش درآوردن چرخه تولید در کشور اشاره کرد و گفت:در بازدید از روستاهای چلی ، بره مل و لاروب ضمن احصا مشکلات این روستاها و دیدار چهره به چهره با ساکنین این روستاها داشتیم .

 

وی افزود: عمده مشکلات و مطالبات ساکنین این روستاها بحث جاده ارتباطی و تامین آب شرب شهروندان است که در ادامه بحث جاده های بین مزارع و سایر موارد است که بررسی شد و امیدواریم بتوانیم بخشی از مشکلات این روستاها را بررسی کنیم.

 

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: مشارکت مردم می تواند بخش اعظمی از مشکلات روستاها را حل نمایید که با توجه به درخواست مردم امیدواریم اداره راهداری بتواند هرچه سریعتر بحث بازگشایی جاده ارتباطی این روستاها را انجام دهد.

 

وی در ادامه گفت:در بحث آب روستا چشمه های هست که دارای معارضات اجتماعی است که در صورت رفع مشکلات معارضاتی این چشمه می توانیم ضمن لایه روبی قنات از طریق جهاد کشاورزی می تواین در اجرای طرح آبیاری قطره ای برای کاشت درختان در این روستا نیز همکاری و مساعدت لازم صورت گیرد.

 

موسوی در ادامه گفت: در بحث جاده های بین مزارع با توجه به رعایت اصل حفاظت از منابع طبیعی توجه کرد و اگر مشکلی نباشد بحث جاده های بین مزارع نیز انجام خواهند شد.

 

وی اظهارکرد: بیشترین بخث از رفع مشکلات این روستاها به میزان مشارکت مردم بستگی دارد زیرا تا معارضات اجتماعی حل نشود نمی توانیم کاری را انجام دهیم.

 

ادامه تصاویر را می توانیددر زیر مشاهده نمایید:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.