گروه: اخبار استان خبر: 141827 / تاریخ انتشار : 1398/10/11 ساعت : 13:56
سوژه مردمی:

بی اعتنایی شهرداری و شورای اسلامی شهر لنده به مطالبات مردم شهرک فجر+تصاویر

سال های سال است که مردم شهرک فجر، سرآسیاب و بهاران چشن انتظار وعده های تکراری همه مسئولان شهرستان لنده به خصوص شهرداری و شورای شهر هستند که در بدترین شرایط در حال زندگی کردن هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، چندین سال است که بحث الحاق سه شهرک فجر، سرآسیاب و بهاران به شهر لنده از سوی استان اعلام شده است ولی متاسفانه در این سال ها علی رغم همه تلاش های صورت گرفته هنوز وضعیت مردم در این سه شهرک به وضعیت عادی هم نرسیده است.

 

 
 

زیر سازی های صورت گرفته در سه سال گذشته از سوی شهرداری در این شهرک ها به دلیل بارندگی ها و وزش باد و باران و تردد شهروندان تخریب شده است که تنها عذاب و گرفتاری و هزاران امراض را برای شهروندان در این سال ها در پی داشته است.

 

 
 

بیگلری از ساکنین شهرک فجر در گفت وگو با خبرنگار این پایگاه خبری با اظهار گلایه مندی شدید گفت: افزایش سطح گرد و خاک در تمام کوچه های فرعی در شهرک فجر داد و فریاد مردم این شهرک را دراورده است به طوری که چندین بار در جلسات مختلف به مسئولان، شهردار، شورای اسلامی و همه و همه مراجعه کردند ولی هیچ جوابی برای رفع مشکلات خود دریافت نکرده ایم.

 

وی افزود: شهرداری در سه سال گذشته اقداماتی خوبی در جهت زیرسازی و جدول گذاری انجام داده است ولی رها کردن زیر سازی ها و عدم آسفالت و قیرپاشی آن باعث افزایش سطح نارضایتی از شهرداری و شورای شهر شده است.

 

این شهروند شهرک فجری گفت: یکی دیگر از اشتباهات فاحش شهرداری ایجاد بلوار در این شهر به دلیل عرض کم خیابان و نداشتن حریم پیاده رو بوده است که اشتباه دیگر عدم ایجاد بریدگی در بلور برای تردد خودروها در کوچه های این شهرک است.

 

وی تاکیدکرد: متاسفانه به علت طولانی بودن طول بلور همه کوچه های به بریدگی دسترسی ندارند و بعضا باید شش صد متر را طی کنند تا بتوانند در لاین دیگر حاضر شوند که بازهم متاسفانه همه رامسیر می روند که ضمن تخلف رانندگی ممکن است حادثه ای نیز صورت پذیرد.

 

 

 

محمد زکی حسن زاده از دیگر شهروندان شهرک فجر با گلایه از شهرداری و شورای شهر گفت: متاسفانه عدم توجه به مطالبات مردمی از سوی مسئولان یکی از گلایه های مهم مردم است.

 

وی افزود: در دیداری که با مسئولان راهنمایی و رانندگی داشتیم حتی خود پلیس نیز از وضعیت خطر آفرین این بلور و نبود پیاده رو و مخاطرات شدید آن گلایه کرده است.

 

این شهروند در ادامه گفت: نمی دانیم مسئولان یا شهردار و اعضای شورای شهر در خیابان اصلی این شهرک تردد دارند که سطح خرابی آسفالت و میزان نارضایتی رانندگان سه آژانس تاکسی تلفنی را به دلیل هزینه ماهیانه بالای یک میلیون تومان را برای جلوبندی خودروهای خود در پی داشته است.

 

وی تاکیدکرد: انتظار داریم مسئولان شهرداری و شورای شهر اختلافات و مشکلات دورن سازمانی خود را کنار بگذارند و قدری به فکر مردمی باشند که به آنان اعتماد کردند .

 

 
 

کبوتر زاده یکی دیگر از شهروندان در شهرک فجر با گلایه مندی از وضعیت پیش آمده گفت: در طول این چند سال  چندین بار خانواده ها و ساکنین این شهرک به مسئولان مختلف از شهرداری گرفته تا فرمانداری مراجعه کردیم و هیچ دلسوزی برای رفع مشکلات مردم ندیده و نخواهیم دید.

 

وی افزود: به عنوان یک جوان حقیقتا تا کی باید چوب بی تدبیری مسئولانی را بخوریم که با بی تدبیری خود موجبات نارضیتی مردم را افزایش می دهند.

 

این شهروند شهرک فجری از مسئولان قضایی، فرماندار، امام جمعه و همه کسانی که دل برای مردم می سوزانند خواست تا قدری به فکر رفع مشکلات مردم باشند و در خصوص مسائل و مشکلات شهرک فجر از شهرداری و شورای شهر مطالبه گری کنند که حقیقتا فریاد ما دیگر به جایی نمی رسد.

 

 
---

 

در پایان لازم می دانیم از تلاش های خوب صورت گرفته تا کنون نهایت قدردانی را داشته باشیم ولی انتظار داریم مسئولن شهرداری وشورای شهر لنده سخنان امروز مقام معظم رهبری را در دیدار با پرستاران چندین بار خوب مطاله و یا گوش دهنده که می فرمایند: مردم مطالباتی دارند؛ در اغلب موارد هم حق با مردم است.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.