گروه: اخبار استان خبر: 141769 / تاریخ انتشار : 1398/10/10 ساعت : 19:29

شخم زدن باند اضطراری فرودگاه دهدشت + تصاویر

با گذشت 4 ماه از کلنگ زنی پروژه باند اضطراری فرودگاه دهدشت هیچ گونه اتفاق مثبی در این زمینه صورت نگرفته و زمینی که آیین کلنگ زنی در آن صورت گرفته بود هم اکنون زیر کشت گندم رفته است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یکی از پروژه هایی که در شهرستان کهگیلویه درهفته دولت کلنگ زنی شد باند اضطراری بود که در روستای چنگلوا کلنگ زنی شد.

به گفته نژاد صفوی مدیر کل راه و شهرسازی وقت زیرسازی این فرودگاه ۲۲ میلیارد تومان هزینه دربردارد و قرارداد تنظیم شده برای دیوار چینی آن در اصفهان صورت گرفته است.

 

وی افزود: تا کنون ۶ میلیارد تومن اعتبار برای این طرح دریافت شده که امیدواریم با رایزنی ها و پیگیری های بیشتر بتوانیم مابقی اعتبار لازم را دریافت کنیم.

 

 

اما با گذشت 4 ماه از کلنگ زنی این پروژه ها، هیچ گونه اتفاق مثبی در این زمینه صورت نگرفته و زمینی که آیین کلنگ زنی در آن صورت گرفته بود هم اکنون زیر کشت گندم رفته است.

 

یکی از اهالی روستای چنگلوا در گفت و گو با خبرنگار کهگیلویه گفت: مالکان زمین این باند اضطراری از ادامه اجرای طرح ممانعت کرده و اقدام به کاشت زمین کرده اند.

این در حالی است که نژاد صفوی گفته بود که کل زمین تملک شده برای این باند  ۲۰۴هکتار است و این میزان از منابع طبیعی گرفته شده است. " اینجا بخوانید"

 

تصاویر تکمیلی در ادامه آمده است؛

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
کمانگر
1398/10/11 - 06:51
زمین های یاد شده در سال 1342سند دار شدند.و صدها سال هست که در تملک کشاورزان چنگلوا هست..این زمین ها تنها راه در امد مردم هست .اقای نژاد صفوی بر چه اساسی انها را منابع اعلام کرده نمی دانیم..ولی ما که مالکان این زمین ها هستیم حاضر نیستیم زمین خود را برای ایجاد باند و فرودگاه احتمالی اینده بدهیم..به خصوص اینکه بدون اجازه وارد زمین های ما شدند و به اصطلاح کلنگ زنی کردند
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.