گروه: اخبار استان خبر: 141748 / تاریخ انتشار : 1398/10/15 ساعت : 08:34

قصه غم انگیز بازسازی نیمه کاره جداول شهری مرکز استان+ تصاویر

انجام پروژه های عمرانی در شهر یاسوج همیشه با حاشیه هایی رو به رو بوده است و مثل اینکه این موضوع همچنان در مرکز استان ادامه دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ همیشه مراکز استان ها باید الگویی برای دیگر شهرستان ها از نظر ساختار شهری، استاندارد های شهر سازی، زیبا سازی بصری و ... باشند، با این وجود بودن مشکلات همیشه در چنین شهر هایی یکی از دغدغه های شهروندان بوده و همچنان نیز هست.

 

در چند سال اخیر شهرداری یاسوج برای رها شدن از دست جداول فرسوده و جلوگیری از آب گرفتگی و بالا آمدن جوی‌های آب شهری، همچنین رفاه حال شهروندان و  تسهیل در امر عبور و مرور طرح بازسازی و ترمیم جدول‌های سطح شهر، در برخی از مناطق شهر یاسوج اقدام به بازسازی این جداول کرده است.

 

اما همان گونه که در تصاویر قابل مشاهده است بعد از بازسازی این جداول متاسفانه حاشیه کنار خیابان به همان منوال به حال خود رها شده است، که باعث بوجود آمدن نمای زشتی از ترمیم های نیمه کاره جداول شهری را به نمایش گذاشته است.

 همان گونه که می دانید انجام پروژه های شهری باید توسط مهندس ناظر تایید شود، پس چطور ممکن است جداولی که در چند سال اخیر کار شده اند بدون ترمیم آسفالت کناره جدول پایان کار گرفته باشند؟

 

سوال دیگری که ذهن هر شهروندی را به خود مشغول می کند، آیا پروژه ترمیم جداول شهری بعد از گذشت چند سال پایان کار نگرفته اند؟ که این موضوع را به نسبت زمان گذشته شده از انجام این پروژه ها می توان به کلی رد کرد.

پس مقصر انجام نیمه کاره ترمیم و بازسازی جداول شهری را باید بین شهرداری به عنوان متولی کار، مهندس ناظر به عنوان ناظر پروژه ها و همچنین پیمانکار به عنوان مجری طرح جویا شد.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 
 
 
 
 
 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.