گروه: اخبار استان خبر: 141667 / تاریخ انتشار : 1398/10/9 ساعت : 07:13
در مراسم یادواره شهدای پایگاه امام صادق(ع) لنده مطرح شد:

نهم دی ظهور حماسه بصیرت افزایی در جامعه و میثاق با ولایت است+تصاویر

مسئول معاونت سیاسی سپاه فتح گفت: بیانیه گام دوم انقلاب در جهت اعتلای ارزش های دینی و به خصوص سیره و منش شهدا است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، نهمین یادواره شهدای پایگاهی حوزه مقاومت بسیج ولی عصر(عج) ناحیه مقاومت بسیج لنده با محوریت شهدای پایگاه مقاومت امام صادق(ع) مسجد حضرت رسول اکرم(ص) شهرک شهید رجایی لنده برگزارشد.

 

سرگرد اسفندیار مختاری با اشاره به برگزاری یادواره های مختلف آبروی محله و پایگاهی و حوزه ای گفت: امروز و با حضور اقشار مختلف مردم نهمین یادواره پایگاهی شهدای پایگاه امام صادق(ع) حوزه مقاومت ولی عصر(عج) برگزارشد.

 

وی افزود: تا پایان سال شاهد برگزاری یادواره های پایگاهی و حوزه ای دیگر در سطح شهرستان لنده خواهیم بود.

 

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام سید موسی سیروس با اشاره به گرامیداشت یاد وخاطره شهدا گفت: امروز رسالت سنگینی بر دوش همه ما است چرا که باید از دستاورهای های والای شهدا پاسداری کنیم.

 

وی تاکیدکرد: یکی از مهمترین راهبرد های بیانیه گام دوم انقلاب توجه به جوان گرایی است لذا جوانان ما با تاسی از شهدای والا مقام هشت سال دفاع مقدس که عمدتا نوجوان و جوان بودند اند در تحقق این بیانیه باید گام به گام پیش بروند.

 

در ادامه نیز سرهنگ ظهرابی گفت:گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بیشتر در راستای درس گیری و عبرت آموزی است که مهمترین مسئله آن ولایت پذیری است.

 

وی افزود:هرکجا ضعفی در جامعه حاکم شد بدانید در آن مکان ولایت پذیری ما دچار ضعف شده است.

 

مسئول معاونت سیاسی سپاه فتح تصریح کرد:گرامیداشت یاد و خاطره شهدا باعث مصون ماندن جامعه از برخی چالش ها و اسیب های اجتماعی خواهدشد.

 

وی در ادامه گفت:  اگر امام روزی می فرمود: حصر آبادان باید شکسته شود نتیجه آن پیروزی بود و وقتی مقام معظم رهبری از پیروزی و نصرت در جبهه مقاومت نوید می دهد نباید در پیروزی شک کرد.

 

وی تاکیدکرد:این انقلاب باید زمینه ساز ظهور حضرت حجت(عج) باشد و  بیانیه گام دوم انقلاب در همین راستا از سوی مقام معظم رهبری بیان شده است.

 

ظهرابی گفت: یکی از فرصت هایی که می توانیم در ادامه راه شهدا حرکت کنیم بحث خلق حماسه های از قبیل نهم دی است که با گرامیداشت این حماسه ها می توانیم راه و یاد شهدا را به درستی ادامه دهیم.

 

وی در ادامه گفت: امروز همه در برابر ارزش ها و آرمان های انقلاب موظف و مسئول هستیم  لذا باید در مواقعی که لازم است با بصیریت و هوشیاری جلوی فتنه های دشمنان را بگیریم.

 

مسئول معاونت سیاسی سپاه فتح تصریح کرد: دشمنان از هر فرصتی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی ما کوتاهی نمی کنند لذا باید هوشیاری و اگاهی مردم نسبت به توطئه های دشمنان به روز باشد.

 

ظهرابی گفت: در حوزه سبک زندگی باید به گونه ای رفتار کنیم که در مسیر زندگی شهدا قرار گیریم.

 

در پایان این مراسم نیز محمد باقررضایی از ذاکران اهل بیت به مداحی در وصف شهدا پرداخت و از 10نفر از شرکت کنندگان در مسابقه فرهنگی این یادواره تجلیل شد.

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:


انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.