گروه: اخبار استان خبر: 141487 / تاریخ انتشار : 1398/10/5 ساعت : 19:37
در مراسم تجلیل از عوامل طرح شهید محمدی مطرح شد

طرح شهید بهنام محمدی؛پیوند دهنده خانه، مسجد و مدرسه/طرحی با چشم انداز تربیت دانش آموزان تراز انقلاب اسلامی+تصاویر

همایش تربیتی و دوره ضمن خدمت مدیران طرح شهید بهنام محمدی به همت سازمان بسیج دانش آموزی استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ همایش تربیتی و دوره ضمن خدمت مدیران، معاونین پرورشی و مربیان مدارس طرح شهید بهنام محمدی در حسینیه عاشقان ثارالله یاسوج با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان و به همت بسیج دانش اموزی برگزار شد.


مدیر کل آموزش و پرورش استان در ابتدای این جلسه بیان کرد: طرح شهید بهنام محمدی یکی از طرح هایی است که از پشتوانه مطالعاتی، علمی و کارشناسی برخوردار است و توسط افراد صاحب نظر و با ملاحظات تربیتی نوشته شده است.

زارع پور با بیان اینکه هدف این طرح اعتلای بسیج دانش آموزی در مدارس است اظهار کرد: این طرح در حال اجرا و عملیاتی است، برای ترغیب دانش آموزان در چهار لایه طراحی شده که از جمله ان ها می توان به تربیت دانش آموزان در تراز انقلاب اسلامی اشاره کرد.

 

وی گفت: دانش آموزان در طرح شهید بهنام محمدی اندیشیدن، اخلاق‌مداری، انقلابی بودن،  آگاه بودن، تلاش برای رسیدن به اهداف بزرگ را می آموزند که امیدواریم بتوانیم این طرح را به صورت کامل اجرایی کنیم.


در ادامه این همایش  سعادت صالحی نیا مسئول بسیج دانش آموزی استان گفت: این همایش به منظور تقدیر از مدیران، معاونین پرورشی و مربیان طرح شهید بهنام محمدی  در حسینیه ثارالله شهر یاسوج با حضور ۱۵۰ نفر برگزار شد.


صالحی نیا افزود: هدف این طرح پیوند بین خانه، مسجد و مدرسه است، باید دانش آموزانی تربیت کنیم که هم از لحاظ مولفه های زندگی و هم از لحاظ علمی و فرهنگی در تراز انقلاب اسلامی باشند.

 

مسئول بسیج دانش آموزی استان در پایان گفت: از سال گذشته این طرح را در ۵۴ مدرسه سطح استان برگزار کردیم و اردوها و دوره های مختلفی برگزار شد و امروز هم از مدیران، معاونین و مربیان پرورشی شهرستان بویراحمد، مدارس عشایر شهرستان دنا تجلیل به عمل آمد، همین برنامه را  در شهرستان کهگیلویه برای مناطق گرمسیری برگزار خواهیم کرد.


تصاویر تکمیلی در زیر آمده است؛

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.