گروه: اخبار استان خبر: 141029 / تاریخ انتشار : 1398/9/25 ساعت : 08:54

روایتی از خدمت بی منت کارکنان سپاه ناحیه دنا در دهستان کریک+تصاویر

کارکنان سپاه ناحیه دنا با حضور فرمانده این ناحیه در اردوی جهادی محرومیت زدایی با هدف ساخت خانه نیازمندان در روستای کریک شرکت کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نام استان کهگیلویه و بویر احمد و شهرستان دنا انگار با محرومیت عجین شده است، محرومیتی همیشه دنا نشینان با آن در جنگ و ستیز بوده اند.

 

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که وظیفه ذاتی‌اش دفاع و حراست از انقلاب اسلامی در همه‌ی حوزه‌هاست، از سال‌ها پیش گام در عرصه‌ای نهاده که تاکنون دولت‌ها، وزرا و سازمان‌های زیادی پای در آن عرصه گذاشته بودند اما با وجود اقدامات خوب صورت گرفته اکثر این نهادها در تحقق هدف بزرگی که نشانه رفته بودند، یا ناکام بوده و یا کار زیادی نتوانستند از پیش ببردند.

 

سرهنگ ستوده نیا فرمانده سپاه شهرستان دنا که دراین اردوی جهادی نیز شرکت داشته است در این خصوص گفت: این گروه جهادی به منظور عمل به فرمایش امام(ره) و نظر به فرمان رهبری در خصوص محرومیت زدایی در دهستان کریک شهرستان دنا حضور یافته اند.

 

وی افزود: در راستای آرمان گرایی و نیاز انقلاب در برهه ای از زمان نیاز است که لباس رزم را از تن بیرون کرده و لباس جهادی بپوشیم و به محرمان خدمت رسانی کنیم.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دنا بیان کرد: احداث 800واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)سهم استان کهگیلویه بویراحمد است که بیش از 10درصد آن معادل 90واحد مسکونی در شهرستان دنا بوده.

 

ستوده افزود: جهادگران ناحیه دنا در این اردو به ساختن خانه برای زن بی سرپرست و کودکان یتیم تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) می پردازند.
 
 
تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.