گروه: اخبار استان خبر: 140940 / تاریخ انتشار : 1398/9/21 ساعت : 18:36

حاجی دلیگانی از زوایای پنهان سقوط هواپیمای یاسوج پرده برداشت+جزئیات

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: علی لاریجانی از منتشر شدن گزارش علت حادثه سقوط هواپیمای مسافربری یاسوج جلوگیری کرد!

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: علی لاریجانی از منتشر شدن گزارش علت حادثه سقوط هواپیمای مسافربری یاسوج جلوگیری کرد!

 

حاجی دلیگانی در خصوص سقوط هواپیمای یاسوج تهران در کلیپی که از او منتشر شده است گفت: در میز خود در مجلس جعبه ای دارم که هروقت رئیس مجلس موضوعی را میگوید که انجام شود و یا مورد مهمی را اشاره می کند یادداشتی در این خصوص مینویسم و درون این جعبه در میز قرار می دهم. مثلا میگوید ظرف مدت یک ماه فلان موضوع پیگیری شود که من این یادداشت ها را بررسی کردم و خطاب به آقای لاریجانی گفتم شما فلان موضوع را گفتید اینچنین شود ولی نشد و موارد مشابه این را از وی پیگیری می کنم.

 

نماینده مردم اصفهان افزود: مدتی پیش خطاب به رئیس مجلس گفتم:" آقای رئیس یک سال و نیم از حادثه سقوط هواپیمای مسافربری در یاسوج می گذرد، من رفتم موضوع را پیگیری کردم و متوجه شدم که می گویند آقای رئیس گفته این گزارش نباید منتشر شود!" چرا؟

 

حاجی دلیگانی در این کلیپ تصویری بیان کرد: چون در آن گزارشی که به درستی کمیسیون عمران مجلس بررسی کرده، فردی را مسوول دانسته که از لحاظ فکر به گونه ای است که آقای رئیس دوست دارد به نوعی این موضوع در جامعه مطرح نشود.

 

وی خطاب به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آیا دانستن حق مردم نیست؟ سه بار در صحن مجلس به آقای لاریجانی تذکر دادم که آقا گزارش حادثه سقوط هواپیمایی که در آن 66 نفر از هموطنان جان خود را از دست دادند منتشر کنید ولی ایشون با ژسشت حق به جانب خود می گوید "بله منتشر کنید" ولی عملا اتفاقی نمی افتد، این موارد را ما میدانیم و متوجه می شویم ولی منتشر نمی شود چه برسد به آنهایی که ما نمیدانیم!

 

لازم به ذکر است مطالب عنوان شده از سوی "حاجی دلیگانی" نماینده مردم اصفهان در مجلس در تکه فیلمی از سوی او منتشر شده است که این پایگاه خبری به زودی آن را منتشر می کند.

انتهای پیام/


 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.