گروه: اخبار استان خبر: 140914 / تاریخ انتشار : 1398/9/22 ساعت : 12:40
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد:

افتتاح و بهره برداری از 41 طرح بسیج سازندگی/ساخت 649 مسکن مدد جویی در کهگیلویه و بویراحمد

آیین افتتاح و بهره برداری ۴۰ واحد مسکن مددجویی کمیته امداد، ساخت سپاه فتح و یک باب کتاب خانه روستایی با حضور فرمانده سپاه فتح برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ آئین افتتاح و بهره برداری ۴۰ واحد مسکن مددجویی کمیته امداد استان کهگیلویه وبویراحمد، و یک باب کتاب خانه روستایی با حضور فرمانده سپاه فتح برگزار شد.

 
سردار خرم دل در آیین این افتتاح گفت: به مناسبت ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی ۴۰ واحد مسکونی مدد جویی کمیته امداد امام خمینی در استان افتتاح و کلید این منازل به صاحبان آن‌ها تحویل داده شد. 
  
 
وی افزود: سپاه فتح ۶۴۹ مسکن مددجویی در کهگیلویه و بویراحمد می‌سازد و سهم شهرستان دنا از این تعداد مسکن مددجویان  ۵۷ مورد است.
 
 
 
خرم دل ابراز داشت: ۱۹ واحد مسکونی مددجویان شهرستان دنا امروز تحویل و مابقی تا بهمن ماه ۱۳۹۸ افتتاح و به بهره برداری می‌رسد و تا پایان سال ۴ کتابخانه دیگر در استان به بهره برداری می‌رسد.
 
 
 
خرم دل خاطر نشان کرد: آب رسانی، راه سازی، طرح‌های ترویج کشاورزی، کارگاه‌های اشتغال از دیگر طرح‌های بسیج سازندگی وقرارگاه پیشرفت و  آبادانی سپاه فتح است، که تا پایان نیمه اول سال ۱۳۹۹ تمامی طرح‌ها  تکمیل می‌شود.
 
 
 
وی مدت زمان بهره برداری از این طرح‌ها را تا پایان نیم اول سال ۱۳۹۹ عنوان کرد و عنوان کرد: سپاه بسیج مردمی است و خدمت به مردم را وظیفه خود می‌داند.
 
 

در ادامه این برنامه  فرمانده سپاه فتح همزمان با آیین افتتاح این طرح‌ها  با خانواده شهید نظری در روستای علی آباد دیدار و گفتگو کردند. 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.