گروه: اخبار استان خبر: 140864 / تاریخ انتشار : 1398/9/19 ساعت : 18:03
در نشست خبری شرکت گازاستان مطرح شد:

پیگیری استخدام های فله ای در دستور شرکت گاز استان/خادم: وابسته به هیچ فرد و گروه سیاسی نیستم+جزییات

رحمان خادم گفت : شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد طی سه سال گذشته در استان به ۲۵۶ روستا گاز رسانی و ۲۰۸ روستا در دست اقدام دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ ظهر امروز نشست خبری توسط شرکت گاز استان با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.

مدیر عامل شرکت گاز استان در این نشست به استخدام های فله ای و بدون مجوز شرکت گاز در استان اشاره و عنوان کرد: رفع مشکل استخدام های بدون مجوز شرکت از اولویت های ورودم به شرکت بود که با چانه زنی های فراون با شرکت ملی، بحث حقوق و استخدام این افراد حل شد.

 

خادم اذعان داشت: با چشم انداز و برنامه ریزی های انجام شده در استان به دنبال تعالی اهداف شرکت و رسیدن با مقام برتر در بین شرکت گاز استانها هستیم.
 
 
وی  تصریح کرد : تعاملات در شرکت گاز دوسویه و خدماتی است و کارکنان نباید وارد مسائل سیاسی شوند.
 
 
خادم ماموریت اصلی شرکت گاز را خدمت رسانی مطلوب به مردم ارزیابی کرد و گفت : شرکت گاز سیاسی نبوده و تکریم ارباب رجوع از اولیت ها است.
 
 
وی خدمات شرکت به مردم را خدمات نظام عنوان کرد و خاطر نشان کرد : کیفیت بخشی به خدمات شرکت  گاز را از ماموریت های اصلی خود می دانیم و وابسته به هیچ گروه، حزب و فرد سیاسی نیستیم.
 
 
مدیر عامل شرکت گاز استان بیان کرد : شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد طی سه سال گذشته در استان به  ۲۵۶ روستا گاز رسانی و ۲۰۸ روستا در دست اقدام دارد.
 
 
 
خادم رسیدگی به عملکرد صورت های مالی را در شرکت ملی گاز مهم ارزیابی کرد و تصریح کرد: طی ۲ سال گذشته برخلاف سالهای قبل همه صورت های مالی استان بدون مشروط پذیرفته و مقبول بود.
 
 
وی رتبه استان در بحث ارتقاء سلامت اداری را قبل از ۲ سال گذشته ۲۸ عنوان کرد و اذعان داشت : در سال گذشته با تلاش همه کارکنان توانستیم به رتبه ۴ در شاخص ارتقاء سلامت دست پیدا کنیم.
 
 
وی استخدام گازبان در شرکت را بدون نیاز به مجوز دانست و گفت : شرکت می تواند بدون مجوز، البته با شرط تعداد مشترک اقدام به استخدام گاز بان کند.
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.