گروه: اخبار استان خبر: 140859 / تاریخ انتشار : 1398/9/20 ساعت : 08:45

سرکاری دوباره آقای معاون به مناسبت روز دانشجو/دومین خلف وعده معاون سیاسی استاندار در یک ماه اخیر

میهمان ویژه روز دانشجو در دانشکده فنی یاسوج "احد جمالی" معاون سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بود که در این جلسه حضور پیدا نکرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس روزگذشته مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشکده فنی و حرفه‌ای پسران یاسوج برگزار شد.

 

رحیم امین‌زاده رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای یاسوج در این مراسم ضمن تبریک روز دانشجو به دانشجویان، گفت: دانشجو باید در مسائل سیاسی، اجتماعی و فرهنگی جامعه احساس مسئولیت کند و دانشجویی که فقط در مسائل علمی حرکت می‌کند دانشجوی واقعی نیست.

 

گفتنی است میهمان ویژه روز دانشجو در دانشکده فنی "احد جمالی" معاون سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بود و دانشجویان تشکل های مختلف دانشکده منتظر ورود وی بودند تا مشکلات دانشگاهی و اجتماعی خود را مطرح و مطالبات لازم را انجام دهند، که متأسفانه هرچه منتظر نشستند میهمان برنامه در این جلسه حضور پیدا نکرد.

 

طبق گفته یکی از حاضرین در جلسه دانشجویان که از بدقولی این مسئول ناراضی بودند نسبت به بی توجهی مسئولان و نمایندگان ارشد استانی به حداقل خواسته های نسل جوان و قشر دانشجو که همان حضور در مجامع دانشگاهی است گلایه مند بودند و خواستار توضیح این بی اعتنایی شدند.

 

طالب طاهری مهر مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای یاسوج به دانشجویان قول داد که طی روزهای آتی با ارسال بیانیه ای به خبرگزاری های استانی صدای اعتراض دانشجویان را به گوش عموم خواهد رساند، تا مسئولان فکر نکنند می توانند از زیر بار مسئولیت های خود شانه خالی کنند.

 

در پایان دانشجویان هرچند مأیوس از رفتار مسئولان استانی و ناامید از همکاری آنان مشکلات خود را یک به یک بیان داشتند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.