گروه: اخبار استان خبر: 140794 / تاریخ انتشار : 1398/9/19 ساعت : 08:40
ادعای یک کاندیدای انتخابات درگچساران:

تبعیض و بی عدالتی گسترده در ادارات موج می زند/یک روز بعد از انتخابات همه چیز را میگویم!

نامزد انتخاباتی درگچساران: متاسفانه تبعیض ها، بی عدالتی ها و نابرابری ها به خصوص در ادارات و در طول 8سال گذشته به اندازه ای زیاد شده است که وجود مدیران با عملکرد ضعیف نیز مردم را به ستوه آورده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛بهنام همتی،کاندیدای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه گچساران و باشت در گفت و گو با این پایگاه خبری تحلیلی در پاسخ به این سوال که قصد ماندن در صحنه انتخابات را دارید، گفت:من با سفارش کسی نیامده ام که با سفارش کسی هم بروم، اما بقیه اگر خواستند به نفع بنده کنار بروم با همه همکاری خواهم کرد و در خدمتشان هم خواهم بود،حدود 28هزار رای دارم و یک روز بعد از اتمام انتخابات اعلام خواهم کرد که به چه دلیل این موضوع را عنوان کرده ام.

با هیچکسی بند و بست نداشته ام

وی افزود:برای حضور در صحنه انتخابات  با هیچکسی بند و بست نداشته ام و برای نام نویسی فقط همسرم همراهی ام کرده است و هیچکس در جریان ثبت نام بنده نبوده ،هرچند سال های قبل برنامه داشتم که وارد صحنه شوم اما شرایط فراهم نشد،اما امسال احساس کردم که می توانم این کارایی را داشته باشم و ان شاءلله همکاران بنده هم حمایتم خواهند کرد.

همتی اظهارکرد:تاکنون تبلیغاتی در زمینه انتخابات انجام نداده ام چون به نظرم انجام تبلیغات برخلاف مقررات است، پزشک بیمارستان شرکت نفت هستم و از جمله دلایلی که موجب شد تا وارد صحنه شوم این است که این مجلس یکی از حساس ترین مجالس دوران انقلاب است و نیز علاقه زیادی از دوران دانشجویی به فعالیت های سیاسی داشتم و اگر رشته پزشکی را انتخاب نمی کردم حتما رشته علوم سیاسی را انتخاب می کردم.

حضور کاندیدهای تکراری و کسل کننده!

این کاندیدای انتخابات درگچساران گفت:از جمله دلایلی دیگری که موجب شد که وارد عرصه شوم احساس توان مندی ،خودباوری و مسئولیت پذیری در خودم است که متاسفانه در پی ادوار گذشته حضور کاندیداهای تکراری و خسته کننده، کسل کننده و بی برنامه اینگونه جا افتاده است که مردم باید فقط به همین افراد رای بدهند.

خودباوری درمردم

وی افزود:هرچند معتقدم که این عوامل باعث افت عملکرد نمایندگان در طول ادوار گذشته شده است و نیاز است افراد جدید با تفکر و ابتکارات جدید وارد صحنه شوند و این خودباوری در مردم بوجود بیاید که فرزندان تحصیل کرده آنها می توانند در چنین راهی قدم بگذارند و سرنوشت ملت و مملکت خودشان را به شایستگی رقم بزنند.

موج بی عدالتی ها درادارات

همتی تصریح کرد:متاسفانه تبعیض ها ،بی عدالتی ها و نابرابری ها به خصوص در ادارات و در طول 8سال گذشته به اندازه ای زیاد شده است که وجود مدیران ضعیف فاقد عملکرد و یا با عملکرد ضعیف نیز مردم را به ستوه آورده است.

این کاندیدای انتخابات درگچساران گفت:از جمله اهدافی که دارم سروسامان دادن به وضعیت معیشتی مردم است که واقعا بزرگترین معضل جامعه ما علی الخصوص قشر مستضعف و محروم جامعه است، مادری را دیدم با سن بالا که از روستای پشه کان تا شهر با پای پیاده آمده است که ویزیت دکتر شود، وقتی از وی سوال کردم با صدای لرزان گفت که هیچ کرایه ای نداشتم که با ماشین بیایم و هنگامی که می خواستیم به همراه دیگر همکاران مبلغی به این مادر کمک کنیم عزت نفس و کرامت این مادر اینقدر بالا بود که قبول نمی کرد.

نارضایتی مردم از شرایط فعلی

وی اظهارکرد:ما کارگرانی دارم که در طول سال حتی نمی توانند یک وعده گوشت بخرند و کارگری داشتم در حالی که از مرکز شهر تا منطقه سه راهی را هر روز پیاده می پیمود چرا که پول کرایه هم نداشت،واقعا وضعیت اقتصادی مردم خیلی مشکل ساز شده است.

خانواده ای با پنج فرزندبیکار!

همتی تصریح کرد:تبعیض و بی عدالتی گسترده و فراگیر در ادارجات موج می زند که خیلی باعث نارضایتی مردم شده است،هرچند خانواده ای در همین شهر است که سه فرزندش با هم سرکار رفته اند و در عوض هم خانواده ای بوده که 5فرزند بیکار دارد و همین باعث افسرگی و بروز مشکلات فراوان برای اینگونه خانواده ها شده است .

توزیع عادلانه شغل و ثروت

این کاندیدای انتخابات درگچساران گفت:از جمله برنامه هایم در صورت قبولی در انتخابات توزیع عادلانه ثروت و شغل در بین مردم است،اما با درنظر گرفتن اولیت بندی و نیز توسعه زیرساخت ها به صورت معقول و منطقی همراه با ایجاد اشتغال با کمترین هزینه ممکن است.

احداث کارخانه مدرن گچ

همتی تصریح کرد: باید توجه داشت که گچساران یک شهر صنعتی است و شاید همه فکر کنند که چون روی نفت و گاز نشسته ایم دیگر نیاز به کار دیگری نداریم ، یکی از مواد اولیه که در گچساران به وفور یافت می شود همین معادن "گچ" است که متاسفانه حتی یک کارخانه گچ در این شهر نداریم و تمام گچ این شهر از کازرون و سمنان می آید در حالی که  می توانستیم چند کارخانه بزرگ و مدرن گچ در این شهرستان با صادرات خوبی هم داشته باشیم .

توجه به کشاورزی و دامپروری

وی افزود:از دیگر برنامه ها می توان به توسعه و مکانیزه کردن کشاورزی ، دامداری ، ایجاد مراکز مرغداری ، دامپری و کارخانجات وابسته به انها اشاره کرد که در این زمینه مسئولین قبلی کار زیادی هم انجام نداده اند و یا هم ضعیف عمل شده است آنهم با توجه به اینکه شغل بسیاری از مردم با این امورات گره خورده است.

این کاندیدای انتخابات درگچساران گفت:تجدید نظر در قانون اصلاحات ارضی باید صورت گیرد و  واگذاری اراضی و زمین های ملی که به ناحق تملک شده است ، باید به کشاورزان واقعی تحویل داده شود.

تحول در ورزش گچساران

همتی گفت:معتقدم که ورزش یکی از مواردی است که در این شهر مغفول مانده است و هدفم متحول کردن ورزش است این هم از طریق واگذاری رشته های ورزشی به مردم و بخش های خصوصی محقق می شود که در طول ادوار گذشته هم کار زیادی هم صورت نگرفته است ، در زمینه آموزش و پرورش خیلی افت کرده ایم و انگیزه معلمین هم به دلایل مختلف کاهش یافته است و هدفم این است با رسیدگی به وضعیت حقوقی و معیشتی فرهنگیان بتوانیم کاری بکنیم که ایجاد انگیزه کنیم .

وی درادامه تصریح کرد:پاداش بازنشستگی کارکنان نفت در طی چند سال گذشته با توجه به مشکلات اقتصادی متاسفانه به نصف تقلیل یافته است،و مسئولین باید از پرسنل زحمتکش نفت گچساران حمایت کنند و باید تجدید نظری هم در این خصوص انجام شود،رسیدگی به امور پزشکان و پرستاران بسیار حائز اهمیت است و برای این قشر از جامعه هم برنامه دارم .

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.