گروه: اخبار استان خبر: 140781 / تاریخ انتشار : 1398/9/19 ساعت : 09:14
به همت نیروی انتظامی صورت گرفت؛

دستگیری 4سارق و مالخر کابل برق در بهمئی

ماموران نیروی انتظامی بهمئی در یک عملیات تعقیب و گریز موفق به دستگیری 4 سارق کابل برق شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛فرمانده انتظامی بهمئی از دستگیری 4نفر به اتهام سرقت و خرید و فروش کابل برق خبر داد.

 سرهنگ سید نوراله تقوی تصریح کرد: ماموران نیروی انتظامی شهرستان در روزهای اخیر در یک عملیات تعقیب و گریز در بخش سرآسیاب یوسفی موفق به دستگیری این افراد شدند.

وی گفت:این سارقان که قصد داشتند از حوزه برم الوان به سمت شهرستان لنده از چنگ قانون فرار کنند، با همکاری نیروی انتظامی شهرستان لنده دستگیر و بازداشت شدند.

سرهنگ تقوی خاطرنشان کرد:این افراد 3 سارق کابل برق و یک مال خر بودند که محموله ای سرقتی در دو خودرو به همراه داشتند.

وی با بیان اینکه خودوری سارقان یک دستگاه وانت نیسان و یک دستگاه پراید بود، افزود:از این خودورها که بعد از توقیف به پارکینگ منتقل شدند، 70 کیلوگرم کابل برق کشف شد.

فرمانده انتظامی بهمئی با اشاره به اینکه این دستبردها به شبکه برق در حوزه ممبی و سرآسیاب رخ داد،  گفت:محموله کابل توقیف شده تحویل اداره برق شهرستان و سارقان بعد از بازجویی و تشکیل پرونده، تحویل مقامات قضایی داده شد.

سرهنگ تقوی در پایان با تاکید بر لزوم رعایت نکات ایمنی توسط شهروندان به خصوص در حوزه های روستایی،گفت: شهروندان در راستای ارتقای امنیت، هر رفتار و تردد مشکوکی را در تماس با 110 به نیروی انتظامی گزارش دهند.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.