گروه: اخبار استان خبر: 140779 / تاریخ انتشار : 1398/9/18 ساعت : 08:49

تصاویر پاییزی و زیبا از "تنگ گنجه ای" یاسوج

تنگه گنجه ای در یاسوج، یکی از جاذبه های طبیعی و بکری است که در کهگیلویه وبویراحمد وجود دارد و چشم انداز طبیعی بی نظیر و جذابی را برای بازدیدکنندگان خود فراهم می آورد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس تنگه گنجه ای در یاسوج، یکی از جاذبه های طبیعی و بکری است که در کهگیلویه وبویراحمد وجود دارد و چشم انداز طبیعی بی نظیر و جذابی را برای بازدیدکنندگان خود فراهم می آورد.

تنگه گنجه ای در 13 کیلومتری شهر یاسوج مرکز کهگیلویه وبویراحمد واقع شده که هوایی بسیار خنک و مطبوع عبور رودخانه از مسیر بین دره و از لابه‌لای درختان سر به فلک کشیده چنار، این منطقه را به محل گردشگری بسیار زیبایی تبدیل کرده است.

"تنگ گنجه‌ای" به واقع از دیدنی‌ترین مناطق خوش آب و هوای استان کهگیلویه و بویر احمد در فصول گرم سال و تابستان بوده که دارای جاده دسترسی آسفالته اصلی است و فصول بهار و تابستان بهترین زمان استقبال از گردشگران در این منطقه بوده هرچند در فصل پاییز نیز از جلوه های بی نظری برخوردار است:

 

تصاویر تنگ گنجه ای یاسوج در فصل پاییز در زیر آمده است:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
سودا
1398/9/19 - 09:44
اینجاست که باید گفت : فتبارک الله احسن الخالقین و ممنون از همه کسانی که برای گرفتن این تصاویر زیبا زحمت کشیدن. خدا خیرشون بده
rateup 0
 ratedown 0
خرید اینترنتی
1398/9/24 - 09:38
هر 4 فصل خدا از زیباییی ها چشمگیری برخوردار است و اینکه با رنگ زرد و نارنجی پوشش تنوع زیبایی از ایده های زیبای عکاسی را در زهن خواه پروراند.. کارتون عالی بود خرید اینترنتی https://www.baneh.com باسپاس
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.