گروه: اخبار استان خبر: 140759 / تاریخ انتشار : 1398/9/18 ساعت : 13:47
کارشناس و تحلیلگر سیاسی:

هزینه هنگفت انتخاباتی فسادزاست/مردم فریب وعده های سرخرمن را نخورند

کارشناس و تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: کسی که هزینه هنگفت انتخاباتی کند، نمی تواند امین و خادم خوبی برای مردم باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس کارشناس و تحلیلگر مسائل سیاسی با تاکید بر لزوم هوشیاری مردم در انتخابات گفت: باید در انتخاب افراد شایسته معیارهای انقلابی،پاکدستی، توانمندی، صداقت و شفافیت را مد نظر قرار دهیم.

 

فرامرز حسین پور تصریح کرد: باید رسانه ها معیارهای انتخاب افراد اصلح را به مردم اعلام کنند تا انتخابات سالم و موثری برگزار شود.

 

این استاد دانشگاه با تاکید بر لزوم نظارت بر تبلیغات نامزدهای انتخاباتی،گفت: لازم و ضروری است که نهادهای نظارتی با مشارکت مردم نظارت جدی بر تبلیغات داشته باشند و در این راستا ملاحظه فرد یا جناح خاصی نشود.

 

حسین پور خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی از کاندیداها برای این که رای بیاورند، وعده های سرخرمن و غیر عملی می دهند، هر چند دست چنین نامزدهایی برای مردم رو می شود اما خود مردم باید با تفکر و تامل و به دور از جو احساساتی انتخابات، به شعار هر کاندیدا دقت کنند.

 

این تحلیلگر مسائل سیاسی با انتقاد از برخی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی،گفت:برخی  هزینه های سنگینی انجام می دهند، در صورتی که حقوق یک دوره 4 ساله نماینده کفاف جبران این میزان هزینه کرد را نمی کند و این یعنی آماده سازی بستری برای فساد مالی که بسیار خطرناک و سمی مهلک برای جامعه است.

 

وی با بیان اینکه باید کاندیداها با صداقت با مردم صحبت کنند، افزود: مردم باید مطابق معیارها رای دهند ؛تجربه ثابت کرده است افرادی که به دنبال هزینه کردن هنگفت برای تبلیغات هستند، نمی توانند امین و خادم خوبی برای مردم باشند.

 

حسین پور در پایان گفت:باید همه با هم  تلاش کنیم تا افراد توانمند، شایسته و دلسوز انتخاب شوند تا با تشکیل مجلسی قوی، بتوان شاهد وضع قوانین حمایت از آحاد جامعه باشیم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.