گروه: اخبار استان خبر: 140757 / تاریخ انتشار : 1398/9/18 ساعت : 08:22

آغاز به کار سینمای دهدشت با اکران فیلم میلیاردی + تصاویر

پس از تعطیلی چند ماهه سینمای دهدشت و انتشار خبری مبنی بر "گیشه خالی از فیلم تنها سینمای دهدشت" این هفته شاهد اکران دو فیلم در سینما دهناد دهدشت هستیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یکی از مهمترین بخش های چرخه اقتصادی صنعت سینما، گیشه و فروش فیلم ها در سالن های سینما است که مهمترین بازار گیشه سینمای ایران تنها در شهر تهران و یا چند شهر بزرگ دیگر کشور خلاصه شده است.

 

این در حالی است که در کشوری با ۳۱ استان، تعداد محدودی از استان ها از سالن های سینمایی مناسب برخوردار هستند. البته اگر به هر استان و یا شهرستانی در کشور مراجعه کنید، حتما با سردر یک سالن سینما روبرو می شوید، سالنی که شاید سال ها یا ماه ها از آخرین نمایش فیلم در آن می گذرد و یا به حدی از نظر کیفی زیر سطح استاندارد سالن های سینما است که مخاطب تمایلی به تماشای فیلم در آنها ندارد.

تنها سینمای شهرستان کهگیلویه  نیزکه مدتی دررکود به سر می برد و خبری از پخش فیلم های روز سینمای ایران در آن نبود این روزها فعالیت خود را از سرگرفته است.

 
 

پس از تعطیلی چند ماهه سینمای دهدشت و انتشار خبری مبنی بر "گیشه خالی از فیلم تنها سینمای دهدشت" این هفته شاهد اکران دو فیلم در سینما دهناد دهدشت هستیم.

یکی از این فیلم ها فیلم رد خون (ماجرای نیمروز2) به کارگردانی محمد حسین مهدویان است که روایتی از روزهای ابتدایی انفلاب و مبارزات مختلف در آن روزها را به تصویر می کشد.

گفتنی است که فروش فیلم سینمایی ماجرای نیمروز 2 (رد خون) از مرز 5 میلیارد تومان نیز گذشته است.

 

فیلم دوم تورنا 2 به نویسندگی،کارگردانی و تهیه کنندگی سید جواد هاشمی است که مخاطب اصلی آن رده سنی کودک و نوجوان است نیز در این سینما نمایش داده خواهد شد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.