گروه: اخبار استان خبر: 140749 / تاریخ انتشار : 1398/9/17 ساعت : 13:22

داوطلبان ثبت نامی حوزه کهگیلویه در یک نگاه + تصاویر

فرایند ثبت نام داوطلبین یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در تمام نقاط کشور 7 روز به طول انجامید که در این مدت تعداد 48 نفر از کهگیلویه ثبت نام کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با آغاز فرایند ثبت نام داوطلبین یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز 10 آذرماه 98 شهرستان کهگیلویه برای ثبت نام پیشتاز شد و در همان ساعات اولیه اقدام به ثبت نام یک کاندیدای اصلاح طلب کرد. این فرایند در تمام نقاط کشور 7 روز به طول انجامید که در این مدت تعداد 48 نفر موفق به ثبت نام در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی شدند.

 

در ادامه جزئیات ثبت نام برخی از داوطلبین در شهرستان کهگیلویه آمده است؛

 

 

عسکر میثاقیان دارای مدرک کارشناسی ارشد عربی اولین داوطلب حضور در انتخابات بود. این نامزد انتخابات مجلس خود را اصلاح‌طلب و نماینده قشر فرهنگیان و جامعه علمی چهار شهرستان نامید.

 

 

در دومین روز از ثبت نام کاندیداهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی  رضا ریحان نژاد متولد 1356 دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دولتی و با گرایش سیاسی اصلاح طلب وارد کارزار انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ شد.

 

در سومین روز از ثبت نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ، اصغر فلاحتی حسین آباد با حضور در فرمانداری شهرستان کهگیلویه مراحل ثبت نام خود را انجام داد.

 


 فلاحتی حسین آباد دارای مدرک کارشناسی ارشد کشاورزی و متولد 1364 است.

این جوان کهگیلویه ای با گرایش سیاسی اعتدال توسعه پا به رقابت انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ نهاده است.فلاحتی به عنوان چهارمین نامزد انتخاباتی در انتخابات مجلس شورای اسلامی تا کنون ثبت نام کرده است.ایمان نریمان نیز نفر پنجم لیست کاندیداهای ثبت نامی در حوزه کهگیلویه بزرگ است.نریمان دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی از دانشگاه علامه طباطبایی است و متولد 1368 است. وی گرایش سیاسی خاصی نداشته و خود را یک جوان انقلابی دانسته است.

نریمان به عنوان جوان ترین نامزد انتخاباتی تا کنون در بین کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ می باشد.

 

 

جلال دارش از چهره های نام آشنای جوان به درخواست جمعی از روحانیون و طلاب جوان،دانشگاهیان و نخبگان جوان شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده و در راستای گام دوم انقلاب(جوانگرایی) وارد عرصه انتخابات میشود.

 

وی گفت:نامه ای در حال جمع شدن از جوانان چهارشهرستان است که از وی به عنوان کاندیدای جوان و انقلابی جهت حضور در انتخابات در خواست شود. جلال دانش متولد ۱۳۶۵ و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد علوم سیاسی از دانشگاه شیراز است.

 

دارش در سال ۸۸ توانست جوان نمونه استان و سپس در عرصه فعالیت های سیاسی و اجتماعی جوان نمونه کشور شود و موفق شد از دست رئیس جمهور لوح تقدیر و دیپلم افتخار دریافت کند.

 

 

 

در چهارمین روز از ثبت نام کاندیداهای مجلس سه نفر در شهرستان کهگیلویه اقدام به ثبت نام برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی کردند. اولین نفر این لیست حسین زمانی است که دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق، کارمند اداره آموزش و پرورش لنده با گرایش اصول گرایی است.

 

 

نفر دومی که امروز در شهرستان کهگیلویه اقدام به ثبت نام کرد اولین کاندیدای زن این شهرستان محسوب می شود. خانم پروین دانشفرمتولد سال 1366 ،دارای کارشناسی ارشد جغرافیای دفاع مقدس است که با گرایش اصولگرایی اقدام به ثبت نام کرد است.

علی رضا سجادی نیز نفر سومی است که تا این لحظه در حوزه کهگیلویه بزرگ اقدام به ثبت نام کرده است.سجادی متولد 1341 و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی است.گفتنی است که سجادی با گرایش مستقل در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کرده است.

 

حجت الاسلام سید محمد موحد در پنجمین روز از ثبت نام نامزدهای انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی وارد فرمانداری کهگیلویه شد و برای حضور در انتخابات نام نویسی کرد.

 
 

موحد پیش‌تر در دوره چهارم، پنجم، ششم و دوره  هفتم مجلس شورای اسلامی بعنوان نماینده کهگیلویه و در دوره هشتم مجلس شورای اسلامی بعنوان نماینده بهبهان از استان خوزستان در مجلس حضور داشت.

در انتخابات دوره نهم مجلس شورای اسلامی، علیرغم حضور مستمر موحد در ۵ دوره پیشین مجلس، صلاحیتش توسط شورای نگهبان رد شد.صلاحیت وی در دوره دهم از سوی شورای نگهبان تایید شد ولی در مجموع نتوانست اکثریت آرا را بدست آورد و نفر دوم شد.

 

موسی جان فزا با ۲۲ سال سابقه کار دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد برق الکترونیک از کارمندان وزارت نفت و شاغل در پتروشیمی امیرکبیر ماهشهر از دیگر ثبت نامی های امروز بود که شکل مستقل در انتخابات ثبت نام کرد

 

همچنین سپهدار عبدپور دارای مدرک کارشناسی ارشد ادبیات و معارف اسلامی فقه و مبانی حقوق اسلامی و شاغل در دفتر حقوقی که اهل گچساران است

 

دیگر ثبت نامی امروز حسن هدایت نیا مهندس محیط زیست و اب و فاضلاب و کارمند دانشگاه علوم پزشکی استان از دیگر کاندیداهای ثبت نامی امروز در ستاد انتخاباتی کهگیلویه بزرگ بودند.

 

سید فرزاد نجات‌نیا 39 ساله دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته عمران و دستار وزیر ارتباطات داوطلب شرکت در انتخابات مجلس یازدهم حوزه انتخابیه کهگیلویه شد.

نجات‌نیا در جمع خبرنگاران حضور خود را بر مبنای جوانگرایی در گام دوم انقلاب خواند و گفت: این توانایی را به عنوان یک جوان انقلابی در خود می‌بینم که بتوانم در کهگیلویه نقش‌آفرینی کنم.

این کاندیدای مجلس تصریح کرد: دو قطبی چپ و راست برای این حوزه انتخابیه تبدیل به تراژدی شده و دو قطبی آینده تقابل پیری و جوانی است.

 

ششمین روز ثبت‌نام نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم امروز با تراکم حضور داوطلبان حوزه انتخابیه کهگیلویه همراه بود.

در ششمین روز ثبت‌نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس در ستاد انتخابات کهگیلویه ابراهیم جعفری ۴۲ ساله با مدرک کارشناسی ارشد مهندسی عمران نامزد شرکت در انتخابات مجلس یازدهم شد. جعفری در دولت احمدی‌نژاد فرماندار شهرستان کهگیلویه بود.

ابراهیم جعفری فرماندار اسبق شهرستان کهگیلویه پس از نام نویسی برای حضئر در انتخابات مجلس شورای اسلامی درباره دلایل حضور خود گفت: مجلس دهم در تصویب برخی قوانین و نظارت بسیار ضعیف عمل کرد و باید گفت که مجلس دهم در راس امور نبود و   ضعف های آن  یکی از دلایل  ورود بنده به این عرصه شده است و با توجه به شناختی که از خود دارم پا به این عرصه گذاشتم.
 

 
 
جعفری در پاسخ به این سوال که در صورت تایید  چه برنامه دارید و اگر صلاحیت شما تایید نشد چه می کنید، گفت: مشکلی برای تایید صلاحیت نخواهیم داشت و یکی از مهمترین برنامه هایم هم این است که باید به اشتغال جوانان و معیشت توجه شود. بحث دارایی های افراد نیز باید شفاف شود و ما باید مردم را محرم خود بدانیم، وظیفه اصلی نماینده مجلس تصویب قوانین و نظارت بر اجرای آن هاست، ما نوکر مردم هستیم و باید خود را خادم آن ها بدانیم و برای آن ها تلاش و کوشش کنیم.


وی افزود: در بحث مبلغ اعتبارات نیز شکاف های زیادی صورت گرفته و عدالت محوری صورت نگرفته و برخی از شهرستان ها توانستند اعتبارات بیشتری را برای خود دریافت کنند که این موضوع نیز قابل توجه است، در صورت عدم احراز صلاحیت نیز  همواره تابع قانون بودم و خواهم بود.

 

 

 

عدل هاشمی پور نماینده فعلی کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی نیز در ششمین روز باحضور در فرمانداری شهرستان برای حضور در انتخابات مجلس ثبت نام کرد.

عدل هاشمی پور کاندیدای انتخابت مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ در جمع خبرنگاران گفت: من فکر میکنم که همه باید یاد بگیریم با یک چشم خوبی ببینیم و با چشم دیگر بدی، به خوبی و صفات پسندیده فکر کنیم و به زشتی و بدی ها فکر نکنیم و امیدواریم همه کسانی که ثبت نام کردند تایید شوند و همه تابع قانون هستیم و ما در برابر اراده خدا و قانون اساسی نیز تسلیم هستیم.

 

هاشمی پور در خصوص برنامه های خود گفت: همه جوانان و مردم میدانند که بنده دنبال عنوان و قدرت طلبی نیستم و قصد بداخلاقی ندارم و یکی از شاخص های من این است که اسیر مسئولیت هستم، من توجه ویژه به زیر ساخت ها و کارهای زیربنایی و اساسی دارم و خیلی از آن ها در این چهار سال انجام شده و بسیاری در حال تکمیل و در دستور کار است، پتروشیمی دهدشت از بلاتکلیفی بیرون آمد و نزدیک به ۲۰۰ میلیارد تومان در آن هزینه شده است.وی افزود: زیر ساخت های پتروشیمی برای ساختمان های صنعتی آماده شده است و ظرف 5 تا 6 ماه آینده تجهیزات پتروشیمی وارد دهدشت خواهد شد و اشتغال برطرف می شود و آرزوی من این است که جوانان شهرم در این پتروشیمی جذب و مشغول به کار شوند، من از روی ناچاری جوانان را در جاهای دیگر  مشغول به کار کردم و اگر  پتروشیمی دهدشت راه اندازی شود همین جوانان در شهر خود مشغول به کار خواهند شد.هاشمی پور در پاسخ به سوالی درباره عدم کسب رای از سوی مردم گفت: من اولین کسی خواهم بود که پیام تبریک را برای شخص منتخب می فرستم چرا که اخلاق برای من بسیار مهم است.

 

رضا دهبانی پور مدیر کل سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویر اجمد صبح امروز برای حضور در انتخابات مجلس یازدهم وارد فرمانداری کهگیلویه شد تا کار نام نویسی خود را انجام دهد.


 

 از رضا دهبانی پور به عنوان مدیری اعتدالی در دولت یازدهم و دوازدهم یاد می کنند. وی نامه استعفای خود از سمت مدیر کلی را در خرداد ۹۸ به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی داده بود.

 

 

سید نعمت الله صدوقی ملقب به سید اصلاحات کهگیلویه باحضور در فرمانداری شهرستان برای حضور در انتخابات مجلس ثبت نام کرد.

 

صدوقی متولد ۱۳۴۳ دارای تحصیلات حوزوی است و سابقه طولانی فعالیت سیاسی در جریان اصلاح طلبی دارد که در فرمانداری کهگیلویه برای انتخابات مجلس نام نویسی کرد.

سید نعمت الله صدوقی از چهره های اصلاح طلب شهرستان کهگیلویه پس از نام نویسی در انتخابات مجلس یازدهم گفت: با شعار خدمت به مردم پا به عرصه انتخابات گذاشتم و همیشه در میان مردم بودم و از دردهای آن ها خبر دارم، همه این ها را لمس کردم و در طول زندگی سعی کردم که با صداقت زندگی کنم

 

در روز پایانی ثبت نام نیز "نورالله دهناد" از چهره های جدیدی است که با حضور در فرمانداری شهرستان کهگیلویه وارد کارزار انتخاباتی در حوزه انتخابی کهگیلویه بزرگ شد.


گفته می شود وی از طرفداران و لیدرهای عدل هاشمی پور در دور گذشته بوده است.

 

دیگر نامزد انتخابات مجلس در کهگیلویه بزرگ "طاهره صالحی" ۳۱ ساله اهل شهرستان لنده بوده که دارای مدرک کارشناسی ارشد زمین شناسی است. 

"جواد حبیبی اصل" نویسنده و پژوهشگر و دارای مدرک ارشد تاریخ با گرایش مستقل نیز وارد کارزار انتخابات در حوزه کهگیلویه شده است.


 

"سلمان حقیقت شناس" متولد ۱۳۶۱ و داردی مدرک کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و اهل لنده از دیگر نامزدهای انتخابات مجلس در کهگیلویه است که به صورت مستقل وارد انتخابات شده است.

 
علی کامرانی کاندیدای اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ با حضور در فرمانداری شهرستان برای حضور در انتخابات مجلس یازدهم نام نویسی کرد.
 
 
 
علی کامرانی کاندیدای اصلاح طلب حوزه کهگیلویه در انتخابات مجلس یازدهم پس از نام نویسی با اشاره به فرارسیدن روز دانشجو گفت: روز دانشجو روز مبارزه دانشجویان با استکبار جهانی و آمریکا است و این روز را به این خاطر برای ثبت نان انتخاب کردم که جامعه دانشگاهی به عنوان موتور محرکه انقلاب است.کامرانی گفت: دانشگاه مرکز تولید فکر است و اگر قرار است تحولی در کشور صورت گیرد توسط دانشگاهیان صورت خواهد گرفت و در روز ۱۶ آذرماه در ساعت ۱۶ اقدام به ثبت نام کردم.
 


کاندیدای اصلاح طلب کهگیلویه گفت: اصلاح طلبی یک گفتمان است که متاسفانه در کشور ما نگذاشتند این جریان به یک پارادایم تبدیل شود. اصلاح طلبان مرام نامه ای دارند که مجمع هایی در استان ها و شهرستان ها شکل بگیرد به همین خاطر چون اصلاح طلبی از جنس اصلاح طلبی هستم و بر این باورم که راه نجات کشور اصلاح طلبی است بنابراین از شورای اصلاح طلبی استان تبعیت و از همه اصلاح طلبان میخواهم که بدون حب و بغض در این دوره در کنار هم در این دوره از انتخابات مجلس شرکت کنیم.

 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.