گروه: اخبار استان خبر: 140728 / تاریخ انتشار : 1398/9/17 ساعت : 11:10
در گفتگو با مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مطرح شد

آخرین اخبار از وضعیت جاده های کهگیلویه و بویراحمد پس از بارش برف

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: محور یاسوج-سپیدار-دهدشت به دلیل کولاک و صعب العبور بودن منطقه مسدود اعلام شده است و محور جایگزین آن نیز محور چرام-باشت به سمت بابامیدان است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در گفت و گو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با اشاره به آغاز بارش برف و باران از روز گذشته در استان گفت: در مناطق سردسیری این بارش کاملا به صورت برف بوده که از همان ساعات ابتدایی بارش همکاران ما در اداره کل راهداری وارد میدان شده اند و در حال بازگشایی محورها هستند.

 

نصیری راد بیان کرد: هم اکنون در حال حرکت به سمت  محور یاسوج –شیراز و گردنه مله شوره  هستیم چرا که شاهد بارش سنگین برف در این محور هستیم و طبق آخرین گزارش اعلام شده تا کنون انسداد کامل در محورها نداریم به جز یک محور که در حال بازگشایی هستیم.

 

 وی افزود: محور یاسوج-سپیدار-دهدشت به دلیل کولاک و صعب العبور بودن منطقه مسدود اعلام شده است و محور جایگزین آن نیز محور چرام-باشت به سمت بابامیدان است.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان  ادامه داد: تا کنون هیچگونه انسداد کاملی در محورهای مواصلاتی نداریم شاید در برخی از محورها به علت بارش برف سنگین تردد به کندی انجام شود اما انسداد کامل در محورهای اصلی و فرعی  وجود ندارد.

 

نصیری راد تصریح کرد:  اما در محورهای روستایی و فرعی ورود پیدا می کنیم و به ترتیب اولویت اقدام به بازگشایی می کنیم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.