گروه: اخبار استان خبر: 140690 / تاریخ انتشار : 1398/9/16 ساعت : 13:51
روز پرکار ستاد انتخابات کشور در کهگیلویه بزرگ

معرفی چهره های جدید آخرین روز ماراتن "ثبت نام" در کهگیلویه

این دوره از انتخابات مجلس شاهد حضور چهره های ناشناس زیادی است که قصد دارند شانس خود را در ورطه آزمایش قرار دهند و این میزان ثبت نام در شهرستان کهگیلویه بیش از سایر نقاط استان است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس انتخابات مجلس شورای اسلامی اسفندماه سال جاری برگزار می شود و فرایند برگزاری انتخابات نیز در اخرین روز با ثبت نام از داوطلبان حضور در بهارستان در شهرستان کهگیلویه بزرگ ادامه یافت.

 

با وجو اینکه امروز اخرین روز مهلت ثبت نام انتخابات مجلس شورای اسلامی است مشاهده می شود این ماراتن در شهرستان کهگیلویه بزرگ همچنان ادامه دارد.

 

این دوره از انتخابات مجلس شاهد حضور چهره های ناشناس زیادی است که قصد دارند شانس خود را در ورطه آزمایش قرار دهند.

 

"نورالله دهناد" از چهره های جدیدی است که با حضور در فرمانداری شهرستان کهگیلویه وارد کارزار انتخاباتی در حوزه انتخابی کهگیلویه بزرگ شد.


گفته می شود وی از طرفداران و لیدرهای عدل هاشمی پور در دور گذشته بوده است.

 

دیگر نامزد انتخابات مجلس در کهگیلویه بزرگ "طاهره صالحی" ۳۱ ساله اهل شهرستان لنده بوده که دارای مدرک کارشناسی ارشد زمین شناسی است. 

"جواد حبیبی اصل" نویسنده و پژوهشگر و دارای مدرک ارشد تاریخ با گرایش مستقل نیز وارد کارزار انتخابات در حوزه کهگیلویه شده است.


"سلمان حقیقت شناس" متولد ۱۳۶۱ و داردی مدرک کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و اهل لنده از دیگر نامزدهای انتخابات مجلس در کهگیلویه است که به صورت مستقل وارد انتخابات شده است.

---
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.