گروه: اخبار استان خبر: 140689 / تاریخ انتشار : 1398/9/17 ساعت : 08:06

آغاز پنجمین دوره تربیت مدرس فضای مجازی بسیج در کهگیلویه و بویراحمد+جزئیات

پنجمین دوره تربیت مدرس سازمان فضای مجازی بسیج در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، به توجه به اهمیت و ضرورت داشتن سواد رسانه ای در میان مردم، سازمان فضای مجازی بسیج پنجمین دوره تربیت مدرس سواد رسانه ای را  به صورت افلاین برگزار می کند.

در این دوره دوازده جلسه با موضوعات فضای مجازی، سواد رسانه ای و تفکر انتقادی  به صورت آفلاین بر روی سامانه www.lms.nsraa.ir قرار می‌گیرد که مخاطب با مشاهده  این 12 دوره یک ساعته در آزمون چهار گزینه ای دوره شرکت و بعد از قبول شدن مدرک تریبت مدرس فضای مجازی از طرف سازمان  فضای مجازی بسیج کشور و با امضای رئیس این سازمان  صادر می شود.

 
برای ثبت نام در دوره تربیت مدرس سطح 1 در صورت عدم داشتن رمز و نام کاربری، مشخصات خود از جمله نام نام خانوادگی و کد ملی خود  را به شماره 09176220062 ارسال کنید و یا فراگیران  به سامانه lms.nasraa.ir مراجعه طبق این روش اقدام کنید.
 
مرحله اول ، گزینه فراگیران خارجی، عضویت، دادن رمز و نام کاربری، بعد وارد سامانه خود می شوید.
 
مرحله دوم را اینگونه ادامه دهید  به پایین صفحه مراجعه کنید، انتخاب گزینه تربیت مدرس، بدون درج هیچ گزینه ای زدن گزینه ثبت نام ، موافقت با قوانین، ثبت نام و اکنون ثبت نام شما با موفقیت انجام شده است.
 
نکته مهم برای شرکت در این دوره این است که  برای تایید نهایی ثبت نام   به شماره 09176220062 پیامک و یا به این آی دی در شبکه های اجتماعی مختلف از جمله تلگرام اطلاع رسانی کنید @SAVADE_RESANE_KB
 
 
تا کنون برای بیش از ۵۰نفر از فعالان فضای مجازی استان مدرک تربیت مدرس فضای مجازی صادر شده است که این مدرسان مجوز تدریس سواد رسانه ای در  هر جشنواره، مدرسه ،و ....را دارند 
 
 
با توجه به توجه جدی سازمان فضای مجازی بسیج به افزایش سطح سواد رسانه ای عموم مردم شرکت در این دوره برای عموم رایگان است.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
لیلا پیری
1398/9/27 - 19:09
385
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.