گروه: اخبار استان خبر: 140681 / تاریخ انتشار : 1398/9/16 ساعت : 10:50
کاندیدای انتخابات مجلس در بویراحمد:

چالش های استان بیکاری، رانت و فساد است/به نفع کسی کنار نمی روم

کاندیدای انتخابات مجلس در بویراحمد گفت: چالش های موجود در استان همان ابرچالش ها شامل بیکاری، رانت و فساد است که در شهر و استان ما وجود دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شاپور رمضانی فعال سیاسی اصلاح طلب و رئیس اسبق دانشگاه یاسوج پس از نام نویسی در انتخابات در جمع خبرنگاران گفت: واژه گمشده ادبیات سیاسی مملکت ما بحث مشکلات اجتماعی و همچنین مسائل اقتصادی و فساد اقتصادی است، اقتصاد ما این روزها مانند یک فرد بیمار است و سکته کرده است، این اقتصاد بیمار یک سری مشکلات را سبب شده است، یکی از دلائل این است که قوانین موجود شفاف و پویا نیست، رانت های اقتصادی که وجود دارد، بیکاری فراوان جوان های ما و عدم وجود شغل در جامعه است.

 

رمضانی بیان کرد: اگر یک کارآفرین بخواهد برای نبود شغل حرکتی کند بعد از شب یا روز متوجه میشود قیمت ها و پایداری اقتصادی تغییر کرده است، این عدم شفافیت سبب شده که ۶بچگانه پیش بینی اقتصادی قابل فهم نباشد.


وی افزود: اقتصاد کشور ما بیمار است و چالش دارد و باید بر روی آن به اجماع رسید، به عنوان مثال نمایندگان مجلس باید با تصویب قوانین رقابتی در اقتصاد و عدالت اقتصادی به پویایی اقتصاد کمک کنند و از تجمع منابع ثروت برای عده کمی از جامعه و فقر در‌جامعه جلوگیری شود، تصویب قوانین می تواند این مشکلات را حل کند و از چالش ها جلوگیری کند.

 

 رمضانی گفت: اصلاحات خانواده بزرگی است در استان ما هم افراد خوشنامی این مجموعه را تشکیل میدهد، بنده و جوانانی که به عنوان اصلاحطلب مطرح هستند به عنوان نسل نو تمایل داریم این تفکر را در شکل اصلاح شده آن مشاهده کنیم،امروز نسل نو اصلاح طلبان در به وجود آمدن مشکلات اقتصادی نقشی نداشته اند از همه دوستان اصلاحطلب تقاضا داریم ما را کمک و یاری کرده و با توجه به پیشکسوتی اصلاح طلبان در چارچوب آنها حرکت خواهیم کرد.وی افزود: موثر ترین طیف در‌جامعه ما دانشگاهیان هستند به خصوص دانشجویان که در‌مراحل مختلف کشور تاثیر گذار بودند.رمضانی ادامه داد: مجموعه اصلاح طلبان استان افراد خوشنامی هستند و دارای دغدغه های مشترکی هستیم و این تفکر دارای نسل نو هستند که میخواهند حرکت از مردم و برای مردم باشد و حرف و درود مردم را بیان کنند، ما نسل نو خودمان و افکار خودمان را مطرح میکنیم و امیدواریم در این راه بزرگان ما را یاری کنند، و تمایل داریم با پیشکسوتان همکاری داشته باشیم و هرتصمیمی آنها بگیرند پایند خواهیم بود.

 

کاندیدای اصلاح طلبان بویراحمد و دنا گفت: چالش های موجود در استان همان ابرچالش ها شامل بیکاری، رانت و فساد است که در شهر و استان ما وجود دارد.وی در پایان تاکید کرد: به نفع کسی کنار نخواهم رفت.

 

انتهای پیام/
 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
دانشجو فیزیک
1398/9/16 - 11:06
فساد یعنی در زمان ریاستت بیش از بیست نفر از اقوام و طایفه خودت رو به کاربگیری من دانشجو خوب یادمه چقد از این دولت فاسد طرفداری کردین
rateup 1
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.