گروه: اخبار استان خبر: 140662 / تاریخ انتشار : 1398/9/15 ساعت : 20:06
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

واکنش دهرابپور به ثبت نام هدایتخواه در تهران/تکلیف کاندیدای نهایی اصولگرایان بویراحمد و دنا به کجا رسید؟

دهرابپور گفت: کاندیدای نهایی هنوز مشخص نشده است؛ طی یک ماه شرایط هر نفر رصد می شود و بعد از برگزاری نظرسنجی عمومی هر کسی اول شود به عنوان کاندیدای نهایی انتخاب خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در ششمین روز ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس، تعدادی از چهره های مطرح اصلاح طلبان و اصولگرایان بویراحمد و دنا با حضور در ستاد انتخابات، در یازدهمین دوره انتخابات مجلس نام نویسی کردند.

 

پس از نام نویسی مهدی روشنفکر برخی گمانه زنی ها در خصوص انتخاب گزینه نهایی اصولگرایان بویراحمد و دنا به وجود آمد، و برخی رسانه ها از ثبت نام ستار هدایتخواه به عنوان یکی از کاندیداهای جریان اصولگرایی در حوزه انتخابیه استان تهران خبر دادند.

 

کیان دهرابپور یکی از کاندیداهای احتمالی این جریان و دبیر انجمن اسلامی پزشکان ایران در استان در گفتگو با صبح زاگرس گفت: نظر آقای هدایتخواه این بود که آقایان ستار هدایتخواه، شکرالله امامی، احسان عسکری و خود من فردا برای حضور در انتخابات ثبت نام کنیم و در یک بازه یک ماهه تکلیف گزینه نهایی مشخص شود.

 

وی تاکید کرد: کاندیدای نهایی هنوز مشخص نشده است؛ طی یک ماه شرایط هر نفر رصد می شود و بعد از برگزاری نظرسنجی عمومی هر کسی اول شود به عنوان کاندیدای نهایی انتخاب خواهد شد.

 

دهرابپور در خصوص ثبت نام هدایتخواه در تهران گفت: این احتمال وجود دارد که این کار انجام شود اما می توانند بعدا به یاسوج منتقل شوند .

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.