گروه: اخبار استان خبر: 140641 / تاریخ انتشار : 1398/9/15 ساعت : 13:18
کاندیدای انتخابات مجلس در کهگیلویه:

میخواهم فریاد خروشان محرومیت مردم باشم/کسی میتواند به مردم خدمت کند که دردشان را لمس کرده باشد

کاندیدای انتخابات مجلس در کهگیلویه گفت: با شعار خدمت به مردم پا به عرصه انتخابات گذاشتم و همیشه در میان مردم بودم و از دردهای آن ها خبر دارم، همه این ها را لمس کردم و در طول زندگی سعی کردم که با صداقت زندگی کنم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سید نعمت الله صدوقی از چهره های اصلاح طلب شهرستان کهگیلویه پس از نام نویسی در انتخابات مجلس یازدهم گفت: با شعار خدمت به مردم پا به عرصه انتخابات گذاشتم و همیشه در میان مردم بودم و از دردهای آن ها خبر دارم، همه این ها را لمس کردم و در طول زندگی سعی کردم که با صداقت زندگی کنم.وی افزود: تنها کسی میتواند به مردم خدمت کند که درد مردم را لمس کرده باشد و از جنس آن ها باشد و به امید خدا و یاری جوانان ، فرهنگیان، کارگران ،کارمندان و همه کسانی که به ما امید بسته اند، پا به این عرصه گذاشتم.صدوقی گفت: میخواهم فریاد خروشان محرومیت مردم باشم، میخواهم فریاد فرزندان تحصیل کرده بیکار این شهرستان باشم.

 

وی تصریح کرد: کهگیلویه را با گچساران و بویراحمد مقایسه کنید، چرا شرایط ما اینگونه است؟ چون ما صاحب نداریم، چون ما کسی را نداریم که از حقوقمان دفاع کند.صدوقی در ادامه گفت: اگر صلاحیت من تایید نشود هیچ مشکلی ندارم و پایبند به تمامی بندهای قانون اساسی هستم، در جنگ و انقلاب نیز حضور داشتم و امیدوارم هیئت های نظارت با دیده باز همه را تایید کنند.


وی در خصوص برنامه های خود در صورت پیروزی در انتخابات گفت:  مطمئنا همه برای ورود به این عرصه برنامه دارند و یکی از اساسی ترین آن ها توجه به نیروی انسانی بر اساس توانایی ها و شایستگی هایی است که دارند.

 

صدوقی در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران در مورد اینکه منظور شما در بیانیه دوسال پیش در مورد ضربه خوردن هاشمی رفسنجانی از دوستان و خودی ها چه بوده گفت: من خدمت خود آقای هاشمی رفسنجانی هم گفته بودم کسانی که شما به آن ها بها داده بودید در مقابل شما ایستادند.

وی افزود: هاشمی رفسنجانی برای انقلاب تلاش های فراوانی انجام داده بود امام خمینی (ره) نیز فرموده بودند که تا هاشمی زنده است نهضت زنده است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.