گروه: اخبار استان خبر: 140624 / تاریخ انتشار : 1398/9/14 ساعت : 19:14
داغ های مجازی؛

حرکت قابل تامل یک نامزد انتخاباتی کهگیلویه در حمایت از خوانندگان زیرزمینی/به هر قیمتی دیده نشویم!+عکس

یکی از کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه کهگیلویه عکسی در صفحه مجازی خود منتشر کرده است که به نوعی دادن مشروعیت به فعالیت غیرمجاز این افراد است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس موضوع خوانندگان زیرزمینی و بدون مجوز در یکی دو سال اخیر به یکی از موضوعات مورد توجه رسانه ها تبدیل شده است و خبرهای زیادی از این حوزه به خصوص در یک سال اخیر در استان به گوش رسید.

 

برخی افراد و نهادهای اسم و رسم دار نیز گاهی با استفاده از این افراد در برنامه های خود زمینه فعالیت بیشتر و حمایت از این خوانندگان را فراهم کرده اند که جای نقد بسیار دارد اما در این نوشتار نمی گنجد.

در تازه ترین مورد یکی از کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه کهگیلویه عکسی در صفحه مجازی خود منتشر کرده است که در کنار یکی از این خوانندگان در جشنواره بلوط قرار دارد.

 

این نامزد انتخاباتی با این کار ها به فعالیت این افراد مشروعیت خواهد داد و زمینه برای کار و فعالیت آن ها که بدون مجوز است را فراهم می کند؛ شاید برای حضور در انتخابات و قرار گرفتن در کنار نسل جوان راه های بهتری نیز وجود داشته باشد و قرار نیست برای دیده شدن و حضور در کنار نسل جوان هر بهایی پرداخت شود .

---


 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.