گروه: اخبار استان خبر: 140619 / تاریخ انتشار : 1398/9/14 ساعت : 18:07
در گفتگو با صبح زاگرس؛

توصیه فرماندار کهگیلویه به افرادی که قصد کاندیداتوری در کهگیلویه دارند

فرماندارکهگیلویه گفت: برای هر چه بهتربرگزار شدن همه مراحل انتخابات مجلس شورای اسلامی کمیته های لازم را تشکیل داده و تمام فعالیت های هفت کمیته به درستی در حوزه اصلی شهرستان و حوزه های فرعی انجام گرفته است.

علی رضا اتابک فرماندار کهگیلویه در گفت و گو با صبح زاگرس  گفت: در پنجمین روز ثبت نام انتخابات مجلس چهارنفر ثبت  نام کردند و در مجموع ۱۴ نفر که ثبت نهایی شدند و حتما باید ثبت نهایی آن ها در سامانه صورت گیرد.

 
اتابک گفت: تمام فرایندهای ثبت نام درحال شکل گیری است و تا کنون هیچ مشکلی در فرایند ثبت نام در کهگیلویه وجود نداشته است.
 
وی با بیان توصیه به کاندیداهایی که قصد ثبت نام دارند گفت:  توصیه میکنیم که داوطلبین ثبت نام خود را به ساعات پایانی موکول نکنند و از حرکت های کاروانی خود داری کنند و تا کنون همه ی کاندیدها این توصیه را رعایت کردند.
 
فرماندارکهگیلویه گفت: برای هر چه بهتربرگزار شدن همه مراحل انتخابات مجلس شورای اسلامی  کمیته های لازم را  تشکیل داده و تمام فعالیت های هفت کمیته به درستی در حوزه اصلی شهرستان و حوزه های فرعی انجام گرفته است.
 
اتابک با اشاره به استقبال کاندیداها در شهرستان کهگیلویه گفت: درتلاش هستیم که انتخابات با کمال امنیت و آرامش صورت گیرد.
ثبت نام داوطلب دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی تقریبا امروز و فردا نهایی خواهد شد و افراد شاخص نیز ثبت نام کردند. در فرمانداری کهگیلویه برای این رویداد به لحاظ اجرایی آمادگی کامل داریم که ثبت نام روزانه را انجام دهند و مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد.
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.