گروه: اخبار استان خبر: 140614 / تاریخ انتشار : 1398/9/14 ساعت : 13:02

صحبت های زارعی یک روزه تکذیب شد/پروژه های راهسازی استان بوشهر فعال بوده و هستند!+تصویر

منبع آگاه گفت: پیشنهاد ما این است که کاندیداهای انتخاباتی در حوزه بویراحمد و دنا بروی برنامه ها، اقدامات و عملکرد خود در سطح حوزه انتخابیه خود مانور دهند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، روز گذشته غلام محمد  زارعی نماینده فعلی شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در مراسمی که بعنوان ارایه گزارش عملکردش برگزار شده بود، گفت: نماینده استان بوشهر، روحانی بودند؛ از جاده یاسوج-اصفهان آمده بود، هفته بعد از آن پیش من آمد گفت آقای زارعی پروژه های ما که تعطیل است چطور در طول این مسیر پروژه ها فعال است و لامپ ها و روشنایی است گفتم این درصدی از حق مردم است که بی اعتنایی شده بود و مغفول مانده بود.

 

امروز یک فرد مطلع که خواست نامش فاش نشود در همین رابطه گفت: پس از بازتاب این خبر در رسانه های مختلف ماجرا را جویا شدیم و مطلع گشتیم که چنین حرفی صحت ندارد، پروژه های راهسازی استان بوشهر فعال هستند و هم اکنون پیمانکاران در محورهای ارتباطی مختلف مشغول به کار هستند.

 

وی ادامه داد: منظور از فعالسازی این نیست که به شکل 24 ساعته مشغول به کار هستند اما منظور این است که تعطیل بودن صحت ندارد و باید دید هدف آقای زارعی از بیان این موضوع چیست؟

 

وی در پایان گفت: پیشنهاد ما این است که کاندیداهای انتخاباتی در حوزه بویراحمد و دنا بروی برنامه ها، اقدامات و عملکرد خود در سطح حوزه انتخابیه خود مانور دهند نه اینکه سایر حوزه ها را به چالش بکشانند.

 

گفتنی است این رسانه پس از این اظهارات سرچ ساده ای تحت عنوان -پروژه های راهسازی بوشهر- در موتورهای جستجو انجام داد که این نتایج به دست آمد:

 

 

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.