گروه: اخبار استان خبر: 140609 / تاریخ انتشار : 1398/9/14 ساعت : 11:32
پس از نام نویسی در انتخابات مجلس یازدهم؛

واکنش نماینده ادوار مجلس به احتمال ردصلاحیت شدن خود/تکیه موحد بر " منم منم " های انتخاباتی/کارهای شخصی هم برای مردم انجام دادم

کاندیدای حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ گفت: من وقتی وارد کهگیلویه شدم اکثر مناطق را پیاده می رفتم، کلنگ زنی پتروشیمی دهدشت را من انجام دادم، موافقت ها و مجوزها و همچنین زمین آن را من از مردم گرفتم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی پس از نام نویسی برای حضور در انتخابات حووزه کهگیلویه بزرگ در جمع خبرنگاران گفت: بر اساس تکلیف و وظیفه ای که احساس کردم در این عرصه سنگین حضور پیدا کردم برای ادامه خدمت رسانی به مردم عزیزم تکلیفی از این مهمتر نمی بینم.


 
حجت الاسلام سید محمد موحد در پاسخ به این سوال که اگر صلاحیت شما احراز نشود، اظهار کرد: ما به لطف خدا تایید هستیم و هیچ مشکلی نداریم و همیشه تابع قانون و مقررات هستیم و الان هم همان منش را داریم.


 
وی شعار انتخاباتی خود را عزت، اقتدار، وحدت، همدلی و توسعه همه جانبه عنوان کرد.

 

موحد گفت: کسانی که میگویند در 16 سال کهگیلویه کاری نشده است باید بگویم که چقدر از کهگیلویه اطلاع دارند، روزی که من رفتم هیچ جایی نبود که خدمات به آن ها ارائه داده نشده باشد، با لطف خدا توانستیم چهره شهرستان را عوض کنیم، روزی که کهگیلویه را تحویل گرفتم یک دانشگاه وجود داشت؟ یک تخت بیمارستان وجود داشت؟ فضای آموزشی و دبیرستان وجود داشت؟ و زمانی که تحویل دادم چه شد؟

 

وی افزود: من وقتی وارد کهگیلویه شدم اکثر مناطق را پیاده می رفتم، عبور از سرفاریاب که آن موقع بخش نبود با اولین باران ممکن نبود، در کنار این ها کارهای کلان صورت گرفت، کلنگ زنی پتروشیمی دهدشت را من انجام دادم، موافقت ها و مجوزها و همچنین زمین آن را من از مردم گرفتم.

 

موحد با اشاره به این که در یک سال ۲۷ مدرسه دولتی و غیر دولتی بوجود آوردم گفت: در کنار این کارهای بزرگ و توسعه ای، کارهای شخصی برای مردم نیز انجام دادم، وقتی همشهری من می خواست در شیراز استخدام شود به او می گفتند که شما همان شخصی هستید که موحد سفارش کرده است؛ این برای من افتخار است.

 

وی تاکید کرد: اولویت اول من در صورت انتخاب از سوی مردم، حل مشکلات جوانان است که همه امید و آرزوی ارتقای آن ها در همه ابعاد است.

 

این چهره اصولگرا بیان کرد: ما باید به سمتی برویم که با اتحاد و همدلی از همه امکانات موجود برای برون رفت از مشکلات و محرومیت این شهرستان تلاش کنیم.
 

موحد در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران که گفت "با توجه به بیانیه گام دوم بهتر نبود شخص جوانتری به جای شما وارد صحنه انتخابات شود "، اظهار کرد: ما قطعا و به خصوص در بیانیه گام دوم انقلاب، تابع رهنمود های مقام معظم رهبری هستیم؛ مجلس جای سیاست مدار، تدبیر، اقتدار و تجربه است، ما هم موافق هستیم که جوانان بیایند و در چنین عرصه هایی حضور پیدا کنند و اگر  گام دوم باید اجرا شود همه ابعاد آن را در نظر بگیریم و رهبری هم نفرمودند که اگر کسی توانایی دارد وارد این عرصه نشود و ما این توان را داریم و وارد عرصه خواهیم شد.

 


وی در خصوص حمایت از نخبگان گفت: در دوران خدمت گذاری خود در بعضی جاها از جمله در دانشگاه‌ آزاد یاسوج نوشتند دانشگاه دهدشت؛ پس اگر مردم ما را انتخاب کردند تلاشمان بر این است که عزت را به کهگیلویه برگردانیم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.