گروه: اخبار استان خبر: 140574 / تاریخ انتشار : 1398/9/13 ساعت : 13:20
در یادواره شهدای نفت صورت گرفت:

شهید تندگویان باید الگوی همه کارکنان شرکت نفت باشد/زنگنه :هیچ مقامی چه در دولت و چه در مجلس حق بیان راه های فروش نفت را ندارد

کلانتری در یادواره شهدای نفت در یاسوج گفت: امروز رفتار و منش امثال شهید تندگویان باید به الگویی روشنی برای همه کارکنان شرکت نفت تبدیل شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس استاندار استان کهگیلویه و بویر احمد گفت: اگر شهدا فداکاری نمی کردند امروز ما این امنیت و این آرامش را نداشتیم.پس در همه عمر باید به یاد آن ها باشیم

وی ضمن تشکر از مجموعه شرکت نفت برای برگزاری چنین برنامه ارزشمندی گفت: خداوند متعال با شهدا معامله کرده و وعده داده و خداوند با قاطعیت بهشت برین را برای شهدا کنار گذاشته است.

کلانتری تصریح کرد: به خانواده هایی که در آن ها چنین افرادی درخشیدند و از خاک به افلاک رفتند غبطه باید خورد چرا که آن کس که از خاک به افلاک میرسد خدمت را برای رضای پروردگار انجام میدهد و از هیچ گلایه و حرفی باکی ندارد.

وی در ادامه تاکیدکرد: مجموعه شما مجموعه ای فداکار است. برای تامین انرژی کشور شهیدانی چون تندگویان تلاش های فراوانی انحام دادند و ما امروز توفیق تجلیل از همه شهدای غیور استان به ویژه شهدای شرکت نفت را داریم.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: در عملیاتی که بچه های کهگیلویه و بویر احمد حضور داشتند وبا شور خاص خود و حضورشان افتخار آفرین بودند آن هایی که از شهدا جا ماندند باید این را بدانیم که شهدا همه چیز را به ما تحویل داده و‌ رفتند و ما باید تمام ارزش ها را با وجود تهدید،تحریم دشمنانی چون آل سعود و آمریکا و سایر دشمنان حفظ کنند.

وی در ادامه گفت: در بحث مدیریت سوخت و افزایش قیمتی که بوجود آمد تدبیر شرکت پخش فراورده ها و همچنین تلاش های این مجموعه در جایگاه های مختلف را ارج می نهیم.

کلانتری تاکیدکرد: خدمات رسانی به مردم وظیفه همه مسئولین است و این خدمات رسانی مخصوصا در بحث فراورده هعای نفتی باید به درستی و دقیق صورت گیرد.

وی در ادامه تاکیدکرد: نقش جایگاه داران نیز مهم است و روزانه مراجعین زیادی از مردم در جایگاه ها حضور دارند و با گفت و گو و آگاهی بخشی به مردم می توانند در آرامش بخشیدن به جامعه نقش بسزایی داشته باشند.

استاندار تاکیدکرد: مسعودی از مدیرانی هستند که من به ایشان امیدوارتر شدم و مدیری نیستند که مستاصل شوند و همیشه پرتلاش و جهادی عمل می کنند. مسلط به کار خود بود و وظایف خود را می شناخت و حتی به برخی از استان ها در این مدت کمک می کردیم.

وی گفت: زنگنه گفته بود که هیچ یک از مقامات دولت و مجلس حق ندارند که جایی از راه های فروش نفت صحبتی کنند چرا که دشمن ما را رصد می کند و همیشه قصد ضربه زدن به کشور و ملت ما را دارد.

کلانتری در ادامه خاطر نشان کرد: دشمنان کشور ما برای نا امن کردن و ایجاد آشوب در شهرهای ما هزینه های بسیار زیادی کرده اند اما با تلاش های فراوانی که صورت گرفت، تمام نقشه های دشمنان نقش بر آب شد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.