گروه: اخبار استان خبر: 140571 / تاریخ انتشار : 1398/9/13 ساعت : 12:04
در جشن روز معلولان صورت گرفت:

گلایه رئیس اداره بهزیستی لنده از نامناسب بودن محیط شهری برای معلولان/مغفول ماندن مصوبات شورای مناسب سازی برای مسئولان

رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده با گلایه از مسئولان شهرداری و شورای شهر لنده از وضعیت اسف بار محیط شهری برای معلولان گلایه کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، نورعلی کاظمی با گرامیداشت هفته جهانی معلولان و با اشاره به نکوداشت معلولان گفت: 12آذر سالروز جهانی نکواشت مقام معلولین در سراسر جهان است که این روز بدون شک روزی برای تکریم و تجلیل از کسانی است که خداوند از نعمتی از آنان سلب کرد ولی توانمندی های خارق العاده ای به آنان عطا کرده است.

 

وی افزود: بررسی مشکلات جامعه هدف سازمان بهزیستی از مهمترین مسائلی است که همواره باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد که متاسفانه مسئولان چندان به آن توجهی ندارند و این درحالی است که این مصوبه شورای مناسب سازی به ریاست فرماندار محترم است که ادارات اصلا توجهی به آن ندارند.

 

رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده تصریح کرد: مناسب سازی شهری از مهمترین دغدغه های جامعه معلولین کشور است که متاسفانه مسئولان حوزه خدمات شهری چندان به آن توجه نمی کنند.

 

کاظمی با ابراز گلایه مندی از شهرداری و شورای شهر گفت: محیط شهری به خصوص در خیابان ها مرکزی و اطراف شهر چندان به اصل مناسب سازی برای عبور و مرور معلولان توجهی صورت نگرفته است و همین مسئله باعث پیدایش برخی چالش ها در حوزه های مختلف شده است.

 

وی اظهارکرد: ادارات و نهادها به خصوص بانک ها چندان به حصوص معلولان و سالخوردگان توجه ندارند و همین آسیب باعث پیدایش چالش های اساسی برای استفاده معلولان از خدمات این ادارات شده است که حقیقتا جامعه هدف ما از این وضعیت گلامند است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.