گروه: اخبار استان خبر: 140567 / تاریخ انتشار : 1398/9/13 ساعت : 11:17
اخبار لحظه به لحظه روز چهارم ثبت نام نامزدهای انتخاباتی در کهگیلویه و بویراحمد:

کارمند فرمانداری گچساران وارد رقابت انتخاباتی شد/فرمانداری بویراحمد در خاموشی/کهگیلویه بدون بزرگان+تصاویر

اخبار چهارمین روز ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای از صبح زاگرس دنبال کنید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس اخبار ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای از صبح زاگرس دنبال کنید.

 

09:41 - نوذر بزمی جوان اصولگرایی که کارمند فرمانداری گچساران است برای حضور در انتخابات مجلس در این حوزه انتخابیه نام نویسی کرد.

 

بزمی یکی از کارشناسان بخشداری گچساران است و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد جغرافیا و برنامه ریزی است.

 

نوذر بزمی پس از نام نویسی در گفت و گو با این پایگاه خبری تحلیلی در خصوص هدفش از حضور در صحنه انتخابات گفت: با توجه به توانایی که در خودم سراغ دارم جهت رساندن صدای مردم گچساران و باشت ، احقاق حقوق مردم، دریافت و پیگیری مطالبات و خواسته های معقول آنها به صحنه انتخابات ورود کرده ام.وی در ادامه افزود: دوران نمایندگی یک لطف و یک ودیعه الهی است که در سایه اعتماد و توجه مردم بدست خواهد آمد و ما نیز در این عرصه پا گذاشته ایم که بتوانیم به خواسته های معقول و منطقی مردم پاسخ بدهیم.
 


این کاندیدای انتخابات مجلس در گچساران و باشت گفت: شعار انتخاباتی من با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب  و با توجه به انسجام ملی و قانون مداری و اصل بی طرفی؛ توسعه پایدار، عدالت و پیشرفت است.وی در خصوص گرایش سیاسی خود گفت: من اصولگرا هستم و فعلا نیز قصد ماندن در صحنه رقابت را دارم هرچند این تصمیم در آینده بستگی به شرایط انتخابات دارد.بزمی در ادامه با توجه به سایر رقبای انتخاباتی اش گفت:در این خصوص ما به همه کاندیداها احترام می گذاریم و به همه افرادی که قصد کاندیداتوری دارند توصیه می کنم که صداقت داشته باشند و دوم اینکه وعده های دروغین ، واهی و نیز وعده هایی که خارج از توانشان است به مردم ندهند که بعدا جلوی مردم شرمنده نباشند.وی در ادامه در پاسخ به این سوال که با توجه به حضور دیگر کاندیداها و نیز نماینده فعلی این شهرستان چه نیاز و یا کمبودی در این شهرستان موجب شده است که به صحنه وارد شوید؟اظهار کرد: اشتغال جوانان از برنامه های ویژه بنده است هر چند تلاش هایی نیز صورت گرفته است اما انتقادهایی هم وجود دارد،هر چند در زمینه های عمرانی کارهایی انجام شده اما در زمینه های دیگر انتقاداتی هم وجود دارد که سعی می کنم نقاط ضعف را برطرف و نقاط قوت را تقویت کنم.

 

 
 
11:12 - حسین زمانی فرهنگی و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی به عنوان ششمین نفر در انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ نام نویسی کرد.

از زمان شروع ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس،  هیچ یک از چهره های شاخص سیاسی در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ نام نویسی نکرده اند.
 
 
12:30 - دومین نفر که امروز در شهرستان کهگیلویه اقدام به ثبت نام کرد اولین کاندیدای زن این شهرستان محسوب می شود؛ پروین دانشفر متولد سال 1366، دارای کارشناسی ارشد جغرافیای دفاع مقدس است که با گرایش اصولگرایی اقدام به ثبت نام کرد است.

 

 

12:45 - علی رضا سجادی نیز سومین نفر است که امروز و تا این لحظه در حوزه کهگیلویه بزرگ اقدام به ثبت نام کرده است.

سجادی متولد 1341 و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی است.

گفتنی است که سجادی با گرایش مستقل در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کرده است.

 

 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.