گروه: اخبار استان خبر: 140566 / تاریخ انتشار : 1398/9/13 ساعت : 10:51
مدیرکل استاندارد خبر داد

بازرسی و آزمون نازل های عرضه سوخت مایع در کهگیلویه و بویراحمد

مدیر کل استاندارد کهگیلویه وبویراحمد گفت: رانندگان در حین سوختگیری به برچسب استاندارد روی نازل سوخت توجه داشته باشند و همچنین از پمپ‌های که دارای برچسب استاندارد هستند اقدام به سوخگیری خودروی خود کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  کارشناسان اداره کل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد، شرکت پخش فرآورده‌های نفتی، سازمان صنعت، معدن و تجارت و اداره کل تعزیرات حکومتی و با مشارکت آزمایشگاه همکار استانی، ضمن بازرسی از جایگاه های عرضه سوخت مایع، نازل های موجود در این جایگاه ها را آزمون کردند.


بهمن رحمتی مدیرکل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: استاندارد نقش مهمی در حفظ سلامت و ایمنی جامعه دارد، از این رو هر سه ماه یک بار کارشناسان اداره کل استاندارد استان و آزمایشگاه‌های آزمون و کالیبراسیون تائید صلاحیت شده این اداره کل، به اتفاق کارشناسان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان، به جایگاه‌های فروش سوخت مایع شهرستان‌های استان مراجعه و نازل‌های عرضه سوخت مایع آن‌ها را کنترل می‌کنند.
 

مدیر کل استاندارد کهگیلویه وبویراحمد  تاکید کرد: رانندگان در حین سوختگیری به برچسب استاندارد روی نازل سوخت توجه داشته باشند و همچنین از پمپ‌های که دارای برچسب استاندارد هستند اقدام به سوخگیری خودروی خود کنند.


بهمن رحمتی بیان داشت: اگر هم استانی های عزیز نسبت به میزان سوخت دریافتی از جایگاه‌های سوخت شک و تردید داشته باشند می‌توانند با تلفن رسیدگی به شکایات به شماره 1517 تماس گرفته و شکایت خود را مطرح کنند که در این حال بازرسان اداره کل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد در مدت حداکثر 24 ساعت با مراجعه به محل به شکایت آنها رسیدگی خواهند کرد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
فاطمه
1398/9/13 - 17:43
متاسفانه نظارت ها انچنان که باید و شاید وجود ندارد
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.