گروه: اخبار استان خبر: 140547 / تاریخ انتشار : 1398/9/13 ساعت : 09:44

جولان کنده کاری های رها شده در بزرگترین خیابان پایتخت طبیعت+تصاویر

کنده کاری عمیق و بزرگ خیابان جمهوری شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد موجب بروز حوادث رانندگی و آسب رسانده به خودروهای شهروندان شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد واقع در جنوب غربی کشور ایران به پایتخت طبیعت مشهور است.

 

چاله‌ چوله‌های دستگاه‌های خدمات رسان در کنار بی توجهی مدیریت شهری همچون زخمی عمیق بر پیکر پایتخت طبیعت ایران خودنمایی می‌کند تا همچنان شورای شهر  به خواب زمستانی خود ادامه دهد.

کنده کاری عمیق و بزرگ خیابان جمهوری شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد موجب بروز حوادث رانندگی و آسب رسانده به خودروهای شهروندان شده است.

وضعیت خیابان‌ها و معابر شهر یاسوج در برخی نقاط به حدی اسف‌بار بوده که شهروندان به تردد در این خیابان‌های پر از چاله چوله عادت کرده‌اند و رانندگان نیر حق اعتراضی برای خود قایل نبوده زیرا کسی برای این موضوع دل نمی‌سوزاند.

اگرچه تعمیر و تعویض خطوط لوله آب آشامیدنی،خطوط تلفن، گازرسانی به منازل مسکونی و توسعه فاضلاب شهری از خدمات عمومی برای رفاه شهروندان است اما گاهی اوقات کنده کاری های ناشی از این خدمات تا ماه ها به معضلی برای مردم تبدیل می شود. 

خیابان جمهوری شهر یاسوج چندی پیش توسط شهرداری آسفالت شد ولی اکنون پس از گذشت چند ماه از این موضوع شاهد کنده کاری بزرگ و نامعقول در این خیابان هستیم که توسط یکی از دستگاه های خدمات رسان ایجاد شده و مشکلاتی را برای شهروندان و خودروها ایجاد کرده است و حتی در روزهای بارانی نیز نمود بیشتری دارد.

در شهر یاسوج مدیریت شهری به گونه است که اگر در خیابانی کنده کاری شد دیگر به حال خود رها می شود تا سال بعد و مدیر بعدی که بر سرکار بیاید.

 

آب و فاضلاب شهری به منظور جلوگیری از هدررفت آب در نقاط مختلف شهر کنده کاری های زیادی انجام داده است ولی گاها مشاهده می شود مدت زیادی از ترمیم و آسفال آن قسمت می گذرد و مشکلاتی را برای مردم به وجود می آورد.

پیش از این نیز در لاین دیگر خیابان جمهوری نیز کنده کاری توسط آبفای شهری انجام شده بود که ماه ها ترمیم آن به طول انجامید که این موضوع زیبنده نام پایتخت طبیعت ایران نیست.

یکی از مسوولان شهرداری یاسوج در گفتگو با این پایگاه خبری گفت: نامه نگاری های زیادی با آبفای شهری انجام داده ایم و اهمیت این موضوع را گوشزد کرده ایم که هرچه زودتر نسبت به ترمیم و بهسازی این قسمت از خیابان جمهوری اقدام کنند.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.