گروه: اخبار استان خبر: 140499 / تاریخ انتشار : 1398/9/12 ساعت : 13:12

کاندیداتوری کارگر کهگیلویه و بویراحمدی در حوزه انتخابیه کنگان، دیر، جم و عسلویه

احمد بادام فیروز زاده از کارگران پارس جنوبی با حضور در فرمانداری کنگان برای شرکت در رقابت های انتخاباتی مجلس یازدهم از حوزه جنوب استان نام نویسی کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یکی از کارگران پارس جنوبی با حضور در فرمانداری کنگان  برای شرکت در رقابت های انتخاباتی مجلس یازدهم از حوزه جنوب استان  نام نویسی کرد.


احمد بادام فیروز زاده که از اهالی کهگیلویه و بویراحمد  و دارای مدرک فوق لیسانس حقوق عمومی است و سالهاست که  در منطقه پارس جنوبی کارگری می‌کند  می گوید: هدف اصلی ام پیگیری خواسته های کارگران و حمایت از قشر محروم این مناطق است.وی در گفتگو با خبرنگاران گفت: جامعه کارگری این مناطق مطالبات به حق خود را از کارفرمایان می خواهند، در موعد تبلیغات مجاز تمام این خواسته ها را اعلام می کنم، قشر محروم این مناطق هم به نوعی مشکلات و مطالباتی دارند، مطالبات مردم را فریاد می‌زنم.

 

احمد بادام فیروز متولد ۱۳۶۷ زاده روستای کره منطقه امامزاده بی بی زهراخاتون(س) از توابع استان کهگیلویه و بویراحمد دارای مدرک فوق لیسانس حقوق عمومی است.

 
 
پدر وی از سال ۱۳۸۰ در فازهای پالایشگاهی و پتروشیمی عسلویه به مدت ۱۷ سال کارگر ساده بوده و اکنون بازنشسته شده است.
 
 
احمد بادام فیروز به مدت ۱۳ سال در عسلویه به صورت روزمزدی و ۳ سال در بخش حقوقی شرکت پیمانکاری و اکنون در یکی از شرکت های پیمانکاری در بخش تعمیرات در مجتمع پتروشیمی جم مشغول به کار است.
 
 
به گفته  خودش از وقتی که به عسلویه وارد شده،  به عنوان کارگر روزمزد فعالیت داشته و طی این سالها رنج و سختی هایی فراوانی کشیده است و افتخار میکند که به عنوان کارگر فعالیت دارد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.