گروه: اخبار استان خبر: 140494 / تاریخ انتشار : 1398/9/12 ساعت : 13:03
در پی عدم تکمیل گلزار شهید گمنام دانشگاه یاسوج؛

نامه دانشجوی یاسوجی به مسئولان؛شهدا نیاز به کاخ ندارند/رها کردن نیمه کاره گلزار شهید قابل پذیرش نیست

دانشجوی دانشگاه یاسوج در یادداشتی خطاب به مسئولان،از بی توجهی به تکمیل گلزار مطهر شهید گمنام واقع در محوطه این دانشگاه گلایه کرد و خواهان تکمیل این مکان فرهنگی شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛دانشجوی دانشگاه یاسوج در یادداشتی خطاب به مسئولان،از بی توجهی به تکمیل گلزار مطهر شهید گمنام واقع در محوطه این دانشگاه گلایه کرد و خواهان تکمیل این مکان فرهنگی شد.

یادداشت امیر حسین دهبان نژادیان به شرح ذیل است:

دردشان را نکشیدم،کاش با رفتارهایمان درد بر دلشان نمی گذاشتیم.

بسم رب الشهدا

هشت سال است که هرگاه وارد آذرماه میشویم، ناگهان دلمان از ناملایمات در قبال بزرگ مردی از مردان این سرزمین در دانشگاه یاسوج می گیرد.

بعد از آن تشییع با شکوه شهید گمنام در دانشگاه یاسوج با خودمان فکر می کردیم که از این پس مکانی مقدس برای درد دل دانشجویان، برای آرامش،برای کمی خلوت کردن مهیا شد اما نه، اینطور نشد.

در رابطه با مکان یابی گلزار شهید گمنام که بدون کار کارشناسی انجام گرفت و این مکان مقدس را از دل دانشگاه و از میان دانشجویان به مکانی پرت انتقال داده اند، جای صحبت زیاد است اما ذکر چند نکته ضروری است.

هر ساله مسئولان دانشگاه چه در این دولت چه در دولت قبل قول هایی برای به سرانجام رسیدن این بنای مقدس می دهند که فقط در حد شعار و حرف باقی مانده است.مگر نه اینکه این شهدا با تمام وجودشان برای آرامش این کشور سینه سپر کردند و جان خود را در دفاع از این کشور فدا کردند؟آیا آرامش، آزادی و تحصیل کردن خود را در این دانشگاه مدیون این شهدا نیستیم؟آیا مسئولانی که بر صندلی های مدیریت خود تکیه زده اند، این صندلی را مدیون خون شهیدان نمی دانند؟

آیا مسئولین این دانشگاه بعد از گذشت ۸سال از خاکسپاری این شهید و این همه وعده، همچنان می خواهند چشمان خود را به روی این بی حرمتی به ساحت مقدس این شهدا و مطالبه دانشجویان ببندند؟

کسی تا به حال از شما مسئولان نپرسید بودجه این مکان کجا رفته است و صرف چه کاری کردید؟آیا برنامه های فرهنگی را باید کنار گذاشت؟آیا فرهنگ ایثار شهادت را باید کنار گذاشت؟

سخن ما دانشجویان این‌است که این شهدا نیاز به کاخ ندارند و از اول با یک بنای عظیم مخالف بودیم اما اینطور نیمه کاره رها کردن این مکان مقدس بی حرمتی است که قابل گذشت نیست.این مکان ظرفیت‌های کافی برای انجام کارهای فرهنگی را دارا می باشد و نباید به سادگی از کنار آن گذشت.

از مسئولان مربوطه می خواهیم که هرچه سریعتر نسبت به تکمیل کردن این بنّای مقدس اقدامات لازم را انجام دهند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 4 نظر
سید شهاب
1398/9/15 - 09:35
احسنت بر شما دانشجوی بسیجی
rateup 0
 ratedown 0
دانشجو
1398/9/15 - 09:36
واقعا گل گفتی دمت گرم
rateup 0
 ratedown 0
زین الدین
1398/9/15 - 09:37
درود بر خرزای شیرُم
rateup 0
 ratedown 0
ناشناس
1398/9/15 - 10:04
کیه ک بشنوه
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.