گروه: اخبار استان خبر: 140489 / تاریخ انتشار : 1398/9/12 ساعت : 09:11
به مناسبت هفته بســــیج برگزار شد:

اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی ورزشی در بخش پاتاوه دنا به روایت تصویر

فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(ع) پاتاوه خاطرنشان کرد: در هفته بسیج یادواره ۳۵ شهید والامقام شهدای دهستان پاتاوه در شهر پاتاوه را داشتیم که با حضور پرشور مردم و بسیجیان برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(ع) پاتاوه گفت: در هفته بسیج برنامه‌های فرهنگی، ورزشی، مذهبی مختلفی در شهر و بخش پاتاوه برگزار شد.

 

عنایت مطهری‌مهر خاطرنشان کرد: در هفته بسیج یادواره ۳۵ شهید والامقام شهدای دهستان پاتاوه در شهر پاتاوه را داشتیم که با همراهی فرمانده ناحیه مقاومت بسیح دنا و حضور پرشور مردم و بسیجیان برگزار شد.

وی عنوان کرد: نشست‌های روشنگری و فرهنگی، اهدای پوشاک و توزیع بسته‌های غذایی در بین نیازمندان، دیوار نویسی با موضوعات نماز، شهید و بسیج در بیش از ۸ نقطه از بخش پاتاوه و نصب تابلو شهدا از جمله کار های صورت گرفته در هفته بسیج در این بخش بود.

مطهری کمک به ساخت خانه نیازمندان اشاره کرد و گفت: در این هفته برنامه‌های متنوع‌ دیگری داشتیم از جمله کمک به ساخت خانه نیازمند در سه نقطه از بخش، عطر افشانی گلزار شهدا، تجمع باشکوه بسیجیان بخش پاتاوه در مرکز شهرستان، سرکشی از خانواده شهدا و جانبازان و همچنین سرکشی از کمپ ترک اعتیاد و برگزاری نشست‌‌های برای رفع مشکلات آنها.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام‌حسن‌مجتبی(ع) پاتاوه افزود: برپایی برنامه‌های ورزشی، پیاده‌روی و طرح جنگل‌کاری در بیش از ۵ نقطه از بخش پاتاوه از دیگر برنامه‌های صورت گرفته در این هفته بود.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.