گروه: اخبار استان خبر: 140485 / تاریخ انتشار : 1398/9/12 ساعت : 09:32
فرماندار بویراحمد در گفتگو با صبح زاگرس:

کاندیداهای انتخاباتی با قشون کشی قانون را زیر پا نگذارند/داوطلبان ترس را کنار بگذارند

فرماندار بویراحمد گفت: انتظار می رود که کاندیداهای انتخابات مجلس قشون کشی نکنند اگر هم قانون را زیر پا بگذارند و قشون کشی کنند طبیعی است که ناامنی ایجاد می شود دستگاه و خدمات رسانی به مردم با مشکل مواجهه می شود.

فرماندار بویراحمد در گفت و گو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، گفت: با توجه به اینکه حوادث پیش بینی نشده ای از جمله شاید قطعی و نوسانات برق و بارش شدید باران وجود دارد انتظار می رود که نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی روزهای آخر را برای ثبت نام انتخاب نکنند.

 

کناری عنوان کرد: طبق پیش بینی های انجام شده احتمال کاندیداتوری قریب به چهل نفر وجود دارد و اکنون دو روز کاری ما تمام شده و تنها یک نفر ثبت نام انجام داده است اگر این چند روز باقی مانده را در نظر بگیریم باید در هر روز 7 نفر را ثبت نام کنیم توقع این است که نامزدهای ما ترسی نداشته باشند.

 

وی افزود: چه فرقی میان امروز و روز  پایانی است در حالی که روزهای اول به دلیل حجم کاری کم، کاندیداها نیز بهتر می توانند خودشان را به اصحاب رسانه معرفی کنند و در معرض دید مردم قرار بگیرند، کاربر ما نیز فرصت دارد که با کیفیت بهتری ثبت نام را انجام دهد اما متاسفانه استقبال در روزهای اول خیلی کم بوده است.

 

وی به رعایت قانون توسط کاندیداهای انتخابات مجلس اشاره کرد و گفت: انتظار  می رود که کاندیداهای انتخابات مجلس قشون کشی نکنند اگر هم قانون را زیر پا بگذارند و قشون کشی کنند طبیعی است که ناامنی ایجاد می شود دستگاه و خدمات رسانی به مردم با مشکل مواجهه می شود.

 

فرماندار بویراحمد افزود: چند دستگاه و اداره کل از جمله مخابرات، پست، ثبت احوال، بنیاد شهید، کمیته امداد و نیروی انتظامی در اطراف  فرمانداری وجود دارد وقتی کاندیداها قشون  کشی کنند خدمات رسانی به مردم نیز با مشکل مواجهه می شود.

 

کناری بیان کرد:  به دلیل حوادث پیش بینی نشده و کیفیت ثبت نام و اینکه رسانه ها فرصت بیشتری برای واکاوی فرد دارند و اینکه خدمات رسانی به مردم مختل نشود انتظار می رود کاندیداها ثبت نامشان را زودتر انجام دهند که این کار به نفع خودشان است.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.