گروه: اخبار استان خبر: 140459 / تاریخ انتشار : 1398/9/11 ساعت : 12:54

دومین چراغ کهگیلویه برای ثبت نام انتخابات مجلس روشن شد+تصاویر

در دومین روز از ثبت نام کاندیداهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی رضا ریحان نژاد متولد 1356 دارای مدرک کارشناسی مدیریت دولتی و با گرایش سیاسی اصلاح طلب وارد کارزار انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در دومین روز از ثبت نام کاندیداهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی  رضا ریحان نژاد متولد 1356 دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دولتی و با گرایش سیاسی اصلاح طلب وارد کارزار انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ شد.

 

ریحان نژاد گفت: اولین شاخصه که هر کاندید باید داشته باشد توانای اجرای وظایف محول شده است و باید هم توانایی علمی و هم توانایی جسمی را داشته باشد و من چون این توانایی را در خود احساس کردم وارد عرصه انتخابات شدم و هدف من خدمت به مردم خدمت به اقشار مختلف جامعه بخصوص جوانان است.

 

وی افزود: مهمترین وظیفه ای که یک نماینده دارد و در قانون نیز آمده است، قانون گذاری و نظارت است و نماینده باید پیگیری این دو وظیفه باشند تا بتوان کشور را به اهداف واقعی خود برساند.
 
 
ریحان نژاد گفت: توسعه همه جانبه شهرستان کهگیلویه بزرک از اهداف مهم من است و برای رسیدن به این مهم در عرصه های مختلف برای تمام اقشار جامعه بخصوص جوانان تلاش خواهم کرد.
 
 
وی در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران در این مورد که اگر در انتخابات رای نیاورید چه تصمیمی خواهید کرفت گفت: من تابع محض قانون نظام جمهوری خواهد بود و در صورت رد صلاحیت نیز همینگونه رفتار خواهم کرد و تابع تصمیم نظام خواهم بود.
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.