گروه: اخبار استان خبر: 140456 / تاریخ انتشار : 1398/9/11 ساعت : 11:19
اخبار لحظه به لحظه روز دوم ثبت نام نامزدهای انتخاباتی در کهگیلویه و بویراحمد:

روز خلوت ستادهای انتخاباتی استان/معلم گچسارانی اولین ثبت نامی روز دوم در کهگیلویه و بویراحمد+تصاویر

اخبار ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای از صبح زاگرس دنبال کنید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس اخبار ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای از صبح زاگرس دنبال کنید.

 

08: 10 - مهدی صادقی مقدم دانشجوی دکترای کامپیوتر و استاد دانشگاه اولین فردی بود که وارد فرمانداری گچساران شد اما ثبت نام وی به دلیل ناقص بودن مدارک به زمان دیگری موکول شد.

صادقی مقدم اعلام کرده است به صورت مستقل وارد انتخابات می شود و گرایشی به هیچ یکی از جریانات سیاسی ندارد.

 

 
 
 
 
 
 

11:05 - خلیفه رشیدی معلم بازنشسته گچسارانی اولین فردی که در روز دوم ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در فرمانداری گچساران موفق به نام نویسی برای حضور در انتخابات شد.

 

گفتنی است رشیدی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق ارتباطات است.

 
 
 
 
 

 

12:05 - رضا ریحان نژاد متولد 1356 دارای مدرک کارشناسی مدیریت دولتی و با گرایش سیاسی اصلاح طلب وارد کارزار انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ برای حضور در انتخابات مجلس ثبت نام کرد.

 

ریحان نژاد گفت: اولین شاخصه که هر کاندید باید داشته باشد توانای اجرای وظایف محول شده است و باید هم توانایی علمی و هم توانایی جسمی را داشته باشد و من چون این توانایی را در خود احساس کردم وارد عرصه انتخابات شدم و هدف من خدمت به مردم خدمت به اقشار مختلف جامعه بخصوص جوانان است.

 

وی افزود: مهمترین وظیفه ای که یک نماینده دارد و در قانون نیز آمده است، قانون گذاری و نظارت است و نماینده باید پیگیری این دو وظیفه باشند تا بتوان کشور را به اهداف واقعی خود برساند.
 
 
ریحان نژاد گفت: توسعه همه جانبه شهرستان کهگیلویه بزرک از اهداف مهم من است و برای رسیدن به این مهم در عرصه های مختلف برای تمام اقشار جامعه بخصوص جوانان تلاش خواهم کرد.
 
 
وی در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران در این مورد که اگر در انتخابات رای نیاورید چه تصمیمی خواهید کرفت گفت: من تابع محض قانون نظام جمهوری خواهد بود و در صورت رد صلاحیت نیز همینگونه رفتار خواهم کرد و تابع تصمیم نظام خواهم بود.
 
 
 
 

در حال تکمیل ...

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.