گروه: اخبار استان خبر: 140449 / تاریخ انتشار : 1398/9/11 ساعت : 10:08
با آغاز ثبت نام‌انتخابات مجلس یازدهم:

ورود جوان دهه شصتی به صحنه انتخابات در کهگیلویه بزرگ

جلال دارش از چهره های نام آشنای جوان به در خواست جمعی از روحانیون و طلاب جوان،دانشکاهیان و نخبگان جوان شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده و در راستای گام دوم انقلاب(جوانگرایی) وارد عرصه انتخابات میشود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس جلال دارش از چهره های نام آشنای جوان به درخواست جمعی از روحانیون و طلاب جوان،دانشگاهیان و نخبگان جوان شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده و در راستای گام دوم انقلاب(جوانگرایی) وارد عرصه انتخابات میشود.

 

وی گفت:نامه ای در حال جمع شدن از جوانان چهارشهرستان است که از وی به عنوان کاندیدای جوان و انقلابی جهت حضور در انتخابات در خواست شود. جلال دانش متولد ۱۳۶۵ و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد علوم سیاسی از دانشگاه شیراز است.

 

دارش در سال ۸۸ توانست جوان نمونه استان و سپس در عرصه فعالیت های سیاسی و اجتماعی جوان نمونه کشور شود و موفق شد از دست رئیس جمهور لوح تقدیر و دیپلم افتخار دریافت کند.

 

وی در سابقه خود مسئولیت سازمان جوانان بهمئی در سن ۲۰ سالگی، مسئول سیاسی بسیج دانشجویی، جانشین مجمع عالی بسیج شهرستان بهمئی، مشاور فرماندار و استاندار، مشاور رئیس دانشگاه و نمایندگان مجلس و فعالیت های زیاد سیاسی، فرهنگی و اجتماعی را در کارنامه ۳۲ سالگی خود دارد.

 

با اعلام این خبر فعلا جدی ترین چهره برای جوانگرایی قدم به میدان مبارزه سیاسی در کهگیلویه بزرگ گذاشته است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
y
1398/9/11 - 14:39
عااالی...امید وارم در این راه موفق و پیروز باشند. واقعا مردی باشخصیت و متین هستند. و لیقت این کار را دارند..
rateup 1
 ratedown 0
علی
1398/9/12 - 09:09
سلام آقای دارش شما در نامه استعفا از سمت مشاور عدل هاشمی نوشتین به دلیل اینکه رفتارتون با گفته هاتون فرق کرده من با شما دیگه همکاری نمیکنم ایا خود شما در انتخابتون اشتباه نکردین. گفته ی خودتون نشون میده تشخیصتون برای انتخاب در دور قبلی از روی درایت نبوده وچه بسا کسانی ک با مشورت گرفتن از شما به ایشون رای دادن و حق انتخاب اصل را ازشون صلب کردین. حق الناس رو ی جورایی نادیه گرفتین.شما ک نتوانستین در انتخابتون وشناختتون نسبت به نماینده مورد نظرتون با درایت عمل کنین چه خلاقیتی در خودتون میبینین که میخوایین کاندید بشین.شما در انتخاب خودتون اشتباه کردین انوقت میخوایین.....هر وقت صلابت فکری برای انتخاب شخصی رو پیدا کردین بعد......
rateup 1
 ratedown 1
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.