گروه: اخبار استان خبر: 140431 / تاریخ انتشار : 1398/9/10 ساعت : 17:04
نامزد اصلاح طلبان بویراحمد و دنا:

برای از بین بردن قوم گرایی و منفعت طلبی آمده ام/عزت بویراحمد به افراد بستگی ندارد

ایزد پناه گفت: فارغ از نگاه قومی و قبیله ای صادقانه برای خدمت به مردم و همراهی با مردم وارد عرصه انتخابات شدم و با توجه به تخصص و توانایی که از خودم سراغ دارم به این عرصه گام گذاشتم .

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نامزد اصلاح طلبان بویراحمد و دنا در انتخابات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا خروجی شورای اصلاح طلبان است یا خیر گفت: امیدوارم شورای اصلاح طلبان با محوریت آقای موسوی تصمیم به اجماع بگیرند.

 

ایزدپناه در زمینه الگوی سیاسی خود گفت : الگوی اندیشه ای من شهید ایزدپناه است که بواسطه مبارزات سیاسی قبل از انقلاب وی سعی کرده ام در مسیر اندیشه تفکر وی قدم بردارم .

 

وی افزود: فارغ از نگاه قومی و قبیله ای صادقانه برای خدمت به مردم و همراهی با مردم وارد عرصه انتخابات شدم و با توجه به تخصص و توانایی که از خودم سراغ دارم به این عرصه گام گذاشتم .اردوان ایزدپناه ادامه داد : برای استقرار شایسته سالاری ، عقلانیت و اندیشه بجای قوم گرایی ، منطقه گرایی و منفعت طلبی همه تلاش خود را انجام می دهم .ایزدپناه در پایان گفت : با نظر و مشورت آقای سید باقر موسوی وارد کارزار انتخاباتی شدم و امیدوارم شورای اصلاح طلبان با محوریت جناب موسوی به محوریت لازم جهت زنده نگه داشتن اصلاح طلبی به اجماع واحد برسند .

 

وی در خصوص مسائل مطرح شده درباره عزت بویراحمد گفت: عزت بویراحمد به افراد بستگی ندارد، بویراحمد همیشه دارای عزت بوده و در آینده نیز این عزت بیشتر خواهد شد.

زیرساخت های توسعه هر استان و کشوری نیروی انسانی است آنطور که باید به منابع انسانی و نخبگان توجه شود، نشده است و شاید به جوانان توجه نشده است، امیدوارم با ایده هایی که در آینده وجود دارد استان را متحول کنیم.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.