گروه: اخبار استان خبر: 140429 / تاریخ انتشار : 1398/9/10 ساعت : 16:39
فعال سیاسی اصلاح طلب:

گزینه نهایی اصلاح طلبان بویراحمد ودنا ایزدپناه است/نماینده باید ازجمع آوری آرای نامشروع خودداری کند

فروزان گفت: وقتی دوستان آقای ایزدپناه را قانع کردند که در صحنه انتخابات حضور داشته باشد ضرورتی ندارد که بنده حضور داشته باشم، بینش و اعتقاد خودم این بود که کنار باشم کمک بیشتری می توانم کنم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس قوام فروزان از چهره های اصلاح طلب شهرستان های بویراحمد و دنا درباره حضورش در انتخابات 2 اسفند 98 مجلس شورای  اسلامی گفت:تمایلی برای حضور در انتخابات ندارم مگر اینکه ضرورت ایجاد شود، منظورم از ضرورت هم مفهوم آن را توضیح دادم، اگر فردی بیاید که از نظر فکری و توانمندی و استواری بر منش و روش قوی تر باشد، و به حقوق موکلین وفادار به وظایف نمایندگی باشد قطعا ثبت نام نخواهم کرد.

 

وی گفت: در دور قبلی نیز در بیانیه رسمی اعلام کردم و هم این دور و هر سه سالی که در منطقه آمده ام در تمام جلسات به دوستان گفتم  به شرطی حضور پیدا می کنم که ضرورت ایجاب کند و کسی نیز که این مشخصه را داشته باشد و من او را قبول داشته باشم نیز حضور نداشته باشد.

 

فروزان گفت: وقتی دوستان آقای ایزدپناه را قانع کردند که در صحنه انتخابات حضور داشته باشد ضرورتی ندارد که بنده حضور داشته باشم، بینش و اعتقاد خودم این بود که کنار باشم کمک بیشتری می توانم کنم.

 این چهره اصلاح طلب اظهار کرد: دیدگاه ما اینست که اصلاح طلبان با محوریت آقای ایزدپناه به اجماع برسند و توصیه ما این است که مولفه های اصلی اصلاح طلبی را داشته باشد و کاندیدایی باید وارد صحنه شود که با تهدید از حقوق موکلین عدول نکند، همچنین چشم و دلش سیر باشد، و وارد زد و بندها و رانت ها نشود و با فساد مبارزه کند و از جمع آوری آرای نامشروع که موجب تحقیر مردم می شود خود داری شود.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 4 نظر
علی
1398/9/11 - 08:36
اقای فروزان شما اگه توانایی داشتید. خو کنار نمیکشیدید لطفا سعی نکنید تو همچین موضوعی ذخالت کنید. اصلاح طلبان به گزینه قویتری نیاز دارن
rateup 0
 ratedown 0
ناشناس
1398/9/11 - 09:05
گزینه نهایی فکر کنم یکی دیگه باشه نه ایشون
rateup 0
 ratedown 0
مهربانو کاظمی
1398/9/11 - 10:45
گزینه ی قطعی برای اصلاح طلبان فقط و فقط دکتر رمضانی هستن .امیدوارم مث همیشه بدرخشی مرد بزرگ
rateup 0
 ratedown 0
میرداماد
1398/9/11 - 10:50
اصلاح طلب ها باید ی فردی برجسته و توانمند که توانایی علمی و سیاسی بالایی داشته باشند و بتواند در مجلس مطالبه گری حق این مردم محروم رو داشته باشند معرفی کند ...چه بسا با انتخاب اصلح تر ،شور و اشتیاقیی بیشتر در مردم ایجاد میشود ...درود بر رمضانی مرد بزرگ و حقیقی اصلاحات
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.