گروه: اخبار استان خبر: 140425 / تاریخ انتشار : 1398/9/10 ساعت : 14:43
با حضور در فرمانداری بویراحمد؛

اولین کاندیدای اصلاح طلبان بویراحمد و دنا مشخص شد +تصاویر

اردوان ایزدپناه به عنوان اولین نامزد اصلاح طلبان بویراحمد و دنا با حضور در فرمانداری بویراحمد برای حضور در انتخابات نام نویسی کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس اردوان ایزدپناه که از مدت ها پیش به عنوان نامزد اصلاح طلبان بویراحمد و دنا از وی نام برده می شد، دقایقی پیش وارد فرمانداری بویراحمد شد و برای حضور در انتخابات ثبت نام کرد.

 

نکته جالب توجه در خصوص ثبت نام ایزدپناه، همراهی قوام فروزان از دیگر چهره های مطرح اصلاح طلبان بویراحمد و دنا با وی بود.

 

نامزد اصلاح طلبان بویراحمد و دنا در انتخابات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا خروجی شورای اصلاح طلبان است یا خیر گفت: امیدوارم شورای اصلاح طلبان با محوریت آقای موسوی تصمیم به اجماع بگیرند.

 

ایزدپناه در زمینه الگوی سیاسی خود گفت : الگوی اندیشه ای من شهید ایزدپناه است که بواسطه مبارزات سیاسی قبل از انقلاب وی سعی کرده ام در مسیر اندیشه تفکر وی قدم بردارم .

 

وی افزود: فارغ از نگاه قومی و قبیله ای صادقانه برای خدمت به مردم و همراهی با مردم وارد عرصه انتخابات شدم و با توجه به تخصص و توانایی که از خودم سراغ دارم به این عرصه گام گذاشتم .اردوان ایزدپناه ادامه داد : برای استقرار شایسته سالاری ، عقلانیت و اندیشه بجای قوم گرایی ، منطقه گرایی و منفعت طلبی همه تلاش خود را انجام می دهم .ایزدپناه در پایان گفت : با نظر و مشورت آقای سید باقر موسوی وارد کارزار انتخاباتی شدم و امیدوارم شورای اصلاح طلبان با محوریت جناب موسوی به محوریت لازم جهت زنده نگه داشتن اصلاح طلبی به اجماع واحد برسند .

---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 3 نظر
محسن.پ
1398/9/11 - 18:57
درود بر حاج اردوان ایزدپناه مرده شجاع وپاکدست اصلاحات.
rateup 2
 ratedown 0
......
1398/9/11 - 18:58
به امید پیروزی ایزدپناه که انسانی شایسته ومدیری اصلح هستند.
rateup 2
 ratedown 0
ناشناس
1398/9/14 - 10:07
توکه از الان ارباب داری (موسوی)واز خودت اختیاری مه نداری سواد ‌سابقه هم نداری بنشینی خونه ات بهتره
rateup 0
 ratedown 1
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.