گروه: اخبار استان خبر: 140422 / تاریخ انتشار : 1398/9/10 ساعت : 17:10
ضرب شست پلیس در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت:

توقیف28خودرو و موتورسیکلت متخلف/دستگیری 7نفر سارق و28نفر متهم تحت تعقیب در لنده

فرمانده انتظامی شهرستان لنده گفت: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی بیش از 28دستگاه خودرو و موتورسیکلت ودستگیری هفت نفر سارق و 27نفر متهم تحت تعقیب در این شهرستان خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سرگرد فرزین جمشیدی در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: در تداوم اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی  و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در لنده گفت: با تلاش های شبانه روزی ماموران مجموعه انتظامی شهرستان لنده و در راستای اجرای طرح امنیت اجتماعی اقدامات مهمی در طول  چندین روز گذشته صورت گرفته است.

 

وی افزود: با مشارکت یگان های انتظامی شهرستان لنده طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در این شهرستان به مرحله اجرا درآمده که ماوران در اجرای این طرح بیش از 14دستگاه موتورسیکلت را توقیف و ضمن اعمال قانون به پارکینگ انتقال دادند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان لنده تصریح کرد: در ادامه این طرح 75گرم مواد مخدر و 500کیلو فراورده های چوبی و هفت نفر سارق و 25نفر متهم تحت تعقیب دستگیر که پس از تشکیل پرونده و بازجویی جهت سیر قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

 

وی در ادامه تاکیدکرد: از شهروندان می خواهیم که هرگونه اخبار و اطلاعات از فعالیت مجرمان و برهم زنندگان امنیت عمومی مردم را از طریق فوریت های مرکز110اطلاع رسانی کنند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.