گروه: اخبار استان خبر: 140421 / تاریخ انتشار : 1398/9/10 ساعت : 16:55
گزارش تصویری؛

برگزاری اولین اجلاسیه منطقه ای نماز در شهرستان لنده/تجلیل از برگزیده گان استانی و شهرستانی

اولین اجلاسیه منطقه ای نماز با حضور مسئولان شهرستان لنده در قالب شیوه های دعوت به نماز و تجلیل از برگزیدگان مسابقات نماز در این شهرستان برگزارشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،اولین اجلاسیه منطقه ای نماز امروز و با حضور امام جمعه، رئیس اداره آموزش و پرورش، تبلیغات اسلامی، بهزیستی، ستاد اقامه نماز شهرستان لنده و مسئولان و روحانیون  و دانش اموزان  در سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزارشد.

در این اجلاسیه علی جاویدان رئیس اداره اموزش و پرورش شهرستان لنده با اشاره به نقش نماز در زندگی انسان گفت: آنچه امروز مایه آرامش انسان است نماز است و این آرامش باید در بین دانش آموزان به دستی نهادینه شود.

وی افزود: در بیش از 18مدرسه شهرستان لنده روحانی مستقر داریم و در 50مدرسه نیز فرهنگیان به عنوان پیش نماز در مدارس مشغول ترویج فرهنگ نماز هستند.

در ادامه نیز حجت الاسلام صیادی از روحانیون شهرستان لنده با اشاره به ضرورت توجه به فرهنگ نماز در جامعه گفت: نماز بهترین سد دفاعی برای مصون ماندن از گناه و مخاطرات به خصوص آسیب های اجتماعی است.

وی افزود: اهمیت برگزاری نماز در مدارس شهرستان لنده باعث پویایی جامعه و مصون ماندن انسان از گناه می شود لذا این واجب باید در مدارس به درستی اجرایی شود.

در ادامه نیز معاون پرورشی اداره اموزش و پرورش شهرستان لنده گفت: این اجلاسیه در قالب شیوه های دعوت به نماز همراه با تجلیل از برگزیدگان در حوزه سرود، وبلاگ نویسی و مقاله نویسی برگزارشد .

اصغر محمدی تاکیدکرد: در این اجلاسیه از 20نفر از فرهنگیان و دانش آموزان مدارس مختلف شهری و روستایی شهرستان لنده که حائز رتبه های برتر استانی و شهرستانی بودند تجلیل شده است.

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.