گروه: اخبار استان خبر: 140403 / تاریخ انتشار : 1398/9/10 ساعت : 10:13
اخبار لحظه به لحظه ثبت نام نامزدهای انتخاباتی در کهگیلویه و بویراحمد:

غلامرضا تاجگردون اولین کاندیدایی که ثبت نام کرد/مشخص شدن اولین کاندیدای ثبت نامی اصلاح طلبان کهگیلویه/اردوان ایزدپناه رسما وارد انتخابات شد +تصاویر

اخبار ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای از صبح زاگرس دنبال کنید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس از صبح امروز ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

 

اخبار ثبت نام نامزدهای انتخاباتی در حوزه های استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای دنبال کنید:

 

10:05 - از حوزه انتخابیه گچساران و باشت خبر رسید غلامرضا تاجگردون نماینده فعلی این حوزه انتخابیه به عنوان اولین نفر وارد فرمانداری شهرستان گچساران شده است تا کار ثبت نام خود را انجام دهد.

 
 
 
 
 
 
 
10:10 - در ساعات اولیه روز یک شنبه عسکر میثاقیان اولین ثبت نامی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه کهگیلویه بود. مدرک تحصیلی میثاقیان فوق لیسانس عربی است
 
وی به عنوان یک کاندید اصلاح طلب دراین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی حضور پیدا می کند و بر این عقیده است که از همه احزاب سیاسی به او‌ رای خواهند داد.
 
 
 
 
 
10:20 - در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا نیز تا این لحظه فرد شناخته شده ای برای نام نویسی وارد فرمانداری بویراحمد نشده است و تنها جمشید صفری بازنشسته ثبت احوال استان کهگیلویه و بویراحمد و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت برای حضور در انتخابات ثبت نام کرد.
 
 
 
14:10 - مصطفی مبارکی دارای مدرک دکترای حقوق عمومی کارمند شرکت بهره برداری نفت و گاز و استاد دانشگاه با حضور در فرمانداری گچساران ثبت نام کرد.
 
 
14:35- اردوان ایزدپناه که از مدت ها پیش به عنوان نامزد اصلاح طلبان بویراحمد و دنا از وی نام برده می شد، دقایقی پیش وارد فرمانداری بویراحمد شد و برای حضور در انتخابات ثبت نام کرد.

نکته جالب توجه در خصوص ثبت نام ایزدپناه، همراهی قوام فروزان از دیگر چهره های مطرح اصلاح طلبان بویراحمد و دنا با وی بود.

 

نامزد اصلاح طلبان بویراحمد و دنا در انتخابات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا خروجی شورای اصلاح طلبان است یا خیر گفت: امیدوارم شورای اصلاح طلبان با محوریت آقای موسوی تصمیم به اجماع بگیرند.

 

ایزدپناه در زمینه الگوی سیاسی خود گفت : الگوی اندیشه ای من شهید ایزدپناه است که بواسطه مبارزات سیاسی قبل از انقلاب وی سعی کرده ام در مسیر اندیشه تفکر وی قدم بردارم .

 
 
 
 
 
 
 
 
14:40 - زهره فولادی وندا به عنوان اولین بانوی گچسارانی با حضور در فرمانداری گچساران برای کاندیداتوری مجلس یازدهم نام نویسی کرد.

فولادی وندا دارای ۱۸ سال سابقه کار اکنون کارمند رسمی اداره کل اسناد پزشکی تأمین اجتماعی استان تهران می‌باشد.

زهره فولادی وندا پیش از این عنوان کرده بود: با شعار انتخاباتی «اقتدار نظام جمهوری اسلامی، اتحاد اقوام، و اشتغال جوانان» وارد کارزار انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گچساران و باشت می‌شوم.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

انتهای پیام/

در حال تکمیل ...

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.