گروه: اخبار استان خبر: 140383 / تاریخ انتشار : 1398/9/9 ساعت : 19:12
فیلم؛

صحنه های بحث برانگیز داوری در بازی های نفت و گاز گچساران

سرمربی نفت و گاز گچساران گفته بود که بعد از آن سال که تیم گچساران به لیگ یک صعود کرد بعد از آن شرایط و اتفاقات، شاید خیلی ها دوست نداشته باشند تیم نفت و گاز به لیگ یک صعود کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛یوسف نادریان، سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در خصوص عملکرد داوری در مسابقات لیگ دسته دو گفته بود که داوری ها کاملا به ضرر تیم ماست ،نمی دانم باور کنید کسی با ما نیست! و تا کی می خواهد فوتبال لیگ دو اینچنین باشد و تعیین نتایج از بیرون زمین صورت گیرد؟!.

وی تصریح کرده بود که مجددا نمی بایست این داور،داور بازی ما با پاس می شد چرا که همین داور دوهفته پیش بازی ما مقابل شهرداری ماهشهر را سوت زد و پنالتی ما را نگرفت و خیلی راحت هم از صحنه گذشت و در این دیدار با پاس هم هر چه سوت زد، علیه ما زد.

نادریان نیز گفته بود که این شخص قانونا نمی بایست داور این بازی می شد ،چرا که دو بازی پشت سرهم داور دیدارهای ما بود ؛کمیته دوارن نمی دانم دست چه کسی است و هر طوری که می خواهند داور می چینند و هر کاری که می خواهند هم خودشان می کنند.

سرمربی نفت و گاز گچساران افزوده بود که بعد از آن سال که تیم گچساران به لیگ یک صعود کرد بعد از آن شرایط و اتفاقات، شاید خیلی ها دوست نداشته باشند تیم نفت و گاز به لیگ یک صعود کند.

در ادامه صحنه های بحث برانگیز دیدارهای تیم فوتبال نفت و گاز گچساران با شهرداری ماهشهر و پاس همدان را مشاهده کنید.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.