گروه: اخبار استان خبر: 140345 / تاریخ انتشار : 1398/9/9 ساعت : 12:44

زخم کهنه کنده کاری های رها شده بر کالبد شهر سوق+تصاویر

در شهر سوق مدت زیادی است که زخم کنده کاری اداره آب و فاضلاب به دلیل رسوب زدایی از لوله های آب بر تن بی جان شهر سوق مانده و هر روز موجب داد و فریاد مردم می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس خیابان های درون شهری شریان هایی برای کالبد شهرها به حساب می آیند و اختلال در هر کدام از آن ها موجب نقص در رفت و آمد شهری خواهد شد که این معضل می تواند موجب گلایه مندی و اعتراض عموم شود.

 
ادارات خدمات رسان نقش زیادی در بروز این اتفاقات در شهرها دارند و همیشه نوک پیکان اتهامات را به سمت دیگر نهاد ها مثل شهرداری ها نشانه می روند و مطالبات مردم در میانه این پاسگاری ها  گم و به فراموشی سپرده می شود.
 
 
در شهر سوق نیز مدت زیادی است که زخم کنده کاری اداره آب و فاضلاب به دلیل رسوب زدایی از لوله های آب بر تن بی جان شهر سوق مانده و هر روز موجب داد و فریاد مردم می شود.
 
 
 
شب گذشته راننده کامیون بنز در حالی که وسیله نقلیه خود را در خیابان پارک کرد و پس از مدتی به علت نشست قسمتی از جاده که به دلیل کنده کاری آب و فاضلاب به حال خود رها شده بود کامیون خود را نیمه واژگون دید.
 
راننده این کامیون گفت به علت عرض کم جاده به سمت راست جاده حرکت کردم و همان طور که در تصاویر مشاهده می کنید کامیون در چاله ای که در شهر بوجود آمده گیر افتاده است.
 
پیش تر نیز این پایگاه خبری هشدار بوجود آمدن مشکلاتی از این دست را به مسئولین متولی داده بود که در نهایت کاری از پیش نبردند.
 
تصاویر تکمیلی در زیر آمده است؛
 
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.